Latvijas telpu futbola izlase spēlē ar Gibraltāru.

Latvijas telpu futbola izlase ceturtdien Jelgavā 2020.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra otrajā spēlē ar rezultātu 9:0 (3:0) sagrāva Gibraltāru.

Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 3
VIDEO. Personības tests: izvēlies vienu dakšu un atklāj, ko tava izvēle liecina par tevi
Putina sabiedrotais brīdina par globālu karu un “traģēdiju visai cilvēcei”

Trīs vārtus Latvijas izlases labā guva Germans Matjušenko, bet divreiz izcēlās Artjoms Koļesņikovs.

Vēl pirmajā puslaikā rezultāts bija cienījams, jo pēc pirmajām 20 minūtēm Latvija atradās vadībā ar 3:0, bet otrajā puslaikā tā apliecināja savu pārākumu, gūdama uzreiz sešus vārtus.

Tikmēr otrajā šīs grupas kvalifikācijas mačā Anglija ar rezultātu 5:4 (3:2) uzvarēja Kipru.

Jau ziņots, ka turnīra pirmajā mačā Latvija trešdien nospēlēja bezvārtu neizšķirti 0:0 ar Kipru, bet Gibraltārs ar 1:4 piekāpās Anglijai.

Līdz ar to pēc divām kārtām līdere ar maksimāli iespējamiem sešiem punktiem ir Anglija, kam ar četriem punktiem seko Latvija. Viens punkts ir Kiprai, kamēr bešā ir Gibraltārs.

Sacensību noslēgumā Latvijas valstsvienība turpat Jelgavā sestdien spēkosies ar Angliju, tādējādi abām komandām sadalot pirmo vietu grupā.

Kvalifikācijas pamatturnīrā iekļūs apakšgrupas divas labākās komandas. Cīņā par iekļūšanu Pasaules kausa finālturnīra nākamajā posmā apakšgrupas uzvarētājs oktobrī dosies uz pamatturnīru Portugālē, savukārt otrās vietas ieguvējs dalību kvalifikācijas sacensībās turpinās Itālijā. Pēc tam pamatturnīra apakšgrupas divas labākās komandas iekļūs elites kārtā.

Latvijas telpu futbola izlases sastāvs Pasaules kausa kvalifikācijai

vārtsargi – Kaspars Žurovs (“Raba”), Aigars Bondars (“Rēzekne”);

laukuma spēlētāji – Maksims Seņs, Germans Matjušenko, Artjoms Koļesņikovs, Konstantins Zabarovskis (visi – “Nikars”), Artūrs Jerofejevs, Matīss Babris (abi – “Petrow”), Igors Avanesovs, Aleksandrs Kuļešovs (abi – “Beitar”), Jānis Pastars (Jelč-Laskovices “Acana Orzel”, Polija), Jurijs Halimons (“LDz Cargo”/DFA), Artūrs Strazdiņš, Romāns Rožkovskis (abi – “Raba”).