Karalienes Elizabetes II mazmeita Zāra

FOTO. “Mums visiem bija jāaiziet, karaliene tur palika viena…” – Elizabetes II mazmeitas vīrs Maiks atklājis, kas notika pēc prinča Filipa bērēm 13

42 gadus vecais bijušais regbija komandas spēlētājs, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II mīļotās mazmeitas Zāras Tindalas vīrs, Maiks Tindals TV raidījumā “Good Morning Britain” atklājis, kā karaliene Elizabete II patiesībā jutās pēc sava vīra, prinča Filipa zaudējuma un bērēm.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

“Karaliene, kā jau vienmēr, rādīja mums visiem piemēru… Jūs sakāt, ka bija pārsteidzoši redzēt, kā viņa “turējās”, bet es negribētu to vēlreiz redzēt. Jūs visi kļuvāt tam par lieciniekiem…

Pēc bēru ceremonijas mums tika pateikts “jums visiem jāaiziet”, un viņa palika tur viena, kopā ar savu vīru…
CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa turējās, viņa bija ļoti drosmīga, viņa to kārtējo reizi parādīja visai pasaulei. Tomēr viņa tur sēdēja viena, visu bēru ceremoniju. Kad viss beidzās, visi iesēdās mašīnās un devās mājās, bet viņa palika viena pati, vēl apmēram stundu. To, kā bērēs viss bija saplānots un kā tās notika, varētu teikt, ka būtu patikušas princim Filipam, ja tā, protams, vispār var teikt… Tomēr tā bija baisa diena. Ļoti, ļoti bēdīga diena,” – Maiks pastāstīja raidījumā.

Lielbritānijas karaliene Elizabete II

“Mana mīlestība pret karalieni tagad ir kļuvusi vēl lielāka. Viņa tur bija pavisam viena. Saprotot pasaulē valdošo situāciju, viņa turējās tālāk no pārējiem, rādīja mums visiem piemēru. Viņa ir satriecoša sieviete!” – viņš sacīja.

Karaliskā ģimene atvadās no mīļotā prinča Filipa

Atgādināsim, ka pirms mēneša Maiks un Zāra sagaidīja savu trešo bērniņu – 24.martā karalienes mazmeita laida pasaulē dēlu, kuram tika dots vārds Lūkass Filips. Ģimenē aug arī divas meitiņas. Visi trīs bērni bēru ceremonijas laikā palika mājās auklītes uzraudzībā.

Nesen mediji arī ziņoja, ka Zāra Tindala esot ārkārtīgi sadusmojusies uz prinča Harija sievu Meganu Mārklu par to, ka viņa intervijā Oprai Vinfrijai esot sacījusi, ka karaliskajā ģimenē esot saskatījusi rasismu, kad Zāras mamma, princese Anna esot bijusi norūpējusies par vēl nedzimušā Ārčija ādas krāsu. Kā skaidroja pils personāls, Zāra tobrīd esot palikusi “sarkanā krāsā”. Pati princese Anna vēlāk arī žurnālistiem skaidrojusi, ka nekādā gadījumā runa nav bijusi par rasismu, bet viņa izrādījusi bažas par pašas Meganas spēju iekļauties karaliskajā ģimenē, jo jaunā sieviete nāk no pilnīgi citas kultūras un vides. Galu galā, šķiet, bažas arī izrādījušās pamatotas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.