Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

FOTO: Pasaules skaistākās modeles nespēj valdīt asaras, atvadoties no modes karaļa Karla Lāgerfelda 0

Šī modes zīmola “Chanel” modes skate tika veltīta pirms divām nedēļām aizsaulē aizgājušā modes karaļa Karla Lāgerfelda piemiņai, kurš no šīs pasaules atvadījās 85 gadu vecumā. Tās bija bija īstās ardievas modes dizainerim. Tā bija neparasta un ļoti emocionāla izvadīšana no modes pasaules, kur pasaules skaistākās modeles nespēja valdīt asaras… Šīs elegantās atvadas nelaida garām neviens – skati apmeklēja daudz slavenību, kas zīmolu “Chanel” un tā krusttēvu vienmēr turējušas lielā godā un ar lepnumu nēsājušas viņa radītos tērpus.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Prezentējot zīmola rudens 2019 kolekciju, skatē piedalījās arī satriecošā aktrise Penelope Krūza. Tieši viņas debija skatē pārsteidza ikvienu. 2018. gadā, kad Penelope Krūza ieguva “Oskara” balvu, viņa kļuva par zīmola “Chanel” reklāmas seju, un šajā skatē ar citām pasaules mēroga modelēm piedalījās skatē, lai prezentētu modes karaļa Karla Lāgerfelda pēdējo modes kolekciju.

Modes skatē piedalījās arī tādas pasaules mēroga izcilas modeles kā Kara Delevinja, Mariakarla Boskono, Amanda Sančeza, Park Soo – Joo un Anna Evers, lai kopā godinātu modes karali. Turklāt modes skatē piedalījās ne vien pasaules līmeņa modeles, bet arī citas ievērojamas slavenības, tādas kā aktrise Kristena Stjuarte, supermodeles Naomi Kempbela un Klaudija Šīfere, Kārena Elsone, Brandi Quionnes un Liu Wen.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lielākais pārsteigums bija uz mēles redzēt spāņu aktrisi Penelopi Krusu, bet visaizkustinošākais mirklis bija visu modeļu iznāciens uz mēles, un tad, kad parasti būtu parādījies Karls…. visi ievēroja klusuma mirkli. Ardievu, Karl Lāgerfeld!

Foto:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.