Aleksa Gulbe (ar bumbu) uzbrukumā.

Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlase trešdien Eiropas čempionāta astotdaļfināla mačā pret Beļģiju pirmajā ceturtdaļā iemeta tikai piecus punktus, beigās nespējot atspēlēties un zaudējot ar 42:48 (5:17, 13:15, 12:8, 12:8).

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80

Sacensību turpinājumā Aigara Neripa trenētā izlase spēlēs par 9.-16.vietu.

Rezultatīvākā latvietēm ar desmit punktiem bija Aleksa Gulbe, deviņi punkti un sešas pārtvertas bumbas iekrāja Luīze Šepte, astoņi punkti bija Nikolai Ozolai, bet ar 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Janeta Rozentāle, kura guva četrus punktus.

U-20 izlases basketbolistes EČ spēlē tiekas ar beļģietēm

Pirmajā ceturtdaļā Latvijas izlase no spēles realizēja tikai divus metienus, pēc desmit minūtēm nonākot iedzinējos ar 5:17, bet pēc puslaika zaudējot ar 18:32. Spēles otrajā daļā Latvijas meitenes sāka pakaļdzīšanos, krietni labāk darbojoties aizsardzībā, tomēr ar punktu gūšanu joprojām īsti nesekmējās, lai gan pēdējās ceturtdaļas vidū pēc Gulbes tālmetiena izdevās pietuvoties līdz 38:41. Spēles beigas bija saspringtas, taču Beļģija pārsvaru nosargāja.

Mazajā ceturtdaļfinālā par 9.-16.vietu latvietes cīnīsies ar Nīderlandes valstsvienību, kura astotdaļfinālā ar 48:59 piekāpās Polijai.

Jau ziņots, ka grupu turnīrā Latvijas izlase ar 51:61 piekāpās Serbijai, ar 51:53 atzina Portugāles pārākumu un ar 41:62 zaudēja Spānijai.