Kokteilis
Baudi

FOTO. Populāri pašmāju mūziķi sirsnīgā atmosfērā nospēlē pirmo koncertu uz lielveikala jumta0

Publicitātes foto

Vakar, 4. jūnijā, uz tirdzniecības centra (t/c) “Domina Shopping” jumta stāvvietas sirsnīgā atmosfērā aizvadīts pirmais no trim labdarības “Auto Koncertiem”, kurā klausītājus priecēja iemīļotās un populārās grupas “Carnival Youth” un “Dziļi violets”.

Labdarības koncertu sērija turpināsies vēl divas dienas – 5. un 6.jūnijā, kuros klausītājus turpinās priecēt tautā iemīļoti mūziķi. Aicinām steigt iegādāties vēl pēdējās biļetes, kas pieejamas “Biļešu Servisa” kasēs un t/c “Domina Shopping” informācijas centrā. Katra iegādātā biļete ir no svara, jo visi no biļešu tirdzniecības gūtie līdzekļi tiks novirzīti projekta “Dots devējam atdodas” atbalsta, lai palīdzētu radošo jomu pārstāvjiem, kuri Covid-19 izraisītās krīzes dēļ palikuši bez iztikas līdzekļiem.

Daudzveidīgu dažādu žanru mūziku un lielisku mūziķu klātesamību aicinām droši vērot savos automobiļos vēl divas dienas:

• Šodien, 5. jūnijā, plkst. 20.00 skatītājus priecēs tautiskas un jestras mūzika grupas “Dakota” un “Ducele” azartiskā uzstāšanās
• Rīt,6. jūnijā, plkst. 20.00 klasiskās mūzikas gardēžus pārsteigs viens no izcilākajiem kameransambļiem – Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra (LNSO) klaviertrio, kura sastāvā jau 10 gadus spēlē tādi profesionāļi kā Indulis Cintiņš, Dace Zālīte-Zilberte un Mārtiņš Zilberts.

“Esam patiesi aizkustināti redzot, cik mūsu sabiedrība ir vienota brīdī, kad nepieciešams sniegt palīdzīgu roku tiem, kam šobrīd tā ir vajadzīga vairāk. Redzot sirsnīgo atmosfēru, kas valdīja uz Dominas jumta autostāvvietas, varam būt droši, ka arī grūtajos laikos mēs nepaliksim vieni! Aicinu arī šodien un rīt izbaudīt daudzveidīgu mūziku klātienē, saulrietā ar lielisku panorāmas skatu, turklāt droši un visiem aktuālajiem priekšrakstiem atbilstoši, vienlaikus atbalstot Latvijas kultūras jomā strādājošos, kuriem šajā brīdī nākas cīnīties par izdzīvošanu,” komentē Dina Bunce, t/c “Domina Shopping” direktore.

Jau ziņots, ka ziedošanas kampaņa “Dots devējam atdodas” sniedz iespēju katram, kurš to vēlas, pateikties mūsu radošajiem cilvēkiem, kuru darbi turpina mūs iepriecināt, bet, kuri paši krīzes dēļ nevar nopelnīt sev iztiku. Akcija ir labākais veids, kā pateikt Latvijas kultūras jomas darbiniekiem: “Jūs esat mums vajadzīgi!”. Projektam iespējams ziedot portālā ziedot.lv, saite ziedojumiem šeit.

Saistītie raksti

Ērtai koncerta baudīšanai grupu muzikālo izpildījumu varēs dzirdēt īpaši izveidotā radio frekvencē automašīnu skaļruņos. Koncerta norises vietā, kas ir t/c “Domina Shopping” A puses autostāvvietas jumta 4. stāvs, Ieriķu iela 3, Rīgā. Iebraukšana atļauta tikai vieglajām automašīnām, savukārt iebraukšanas karti automašīnai koncertā var iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Servisa” tīmekļa vietnē www.bilesuserviss.lv un tirdzniecības vietās, tai skaitā arī t/c “Domina Shopping” informācijas centrā, ievērojot obligāto 2 m distanci. Viena automašīnas iebraukšanas karte jeb koncerta biļete paredzēta vienai automašīnai. Saskaņā ar LR Kultūras ministrijas 12. maija rīkojumu, vienā automašīnā var atrasties viena persona vai personas, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā. Koncerta norises vietā tiks veikti visi valstī noteiktās ārkārtējās situācijas drošības pasākumi, tādēļ koncerta laikā no automašīnām izkāpt nav atļauts. Ar pilniem koncertu apmeklēšanas noteikumiem aicinām iepazīties šeit.

Uz “Domina Shopping” jumta autostāvvietas aizvadīts pirmais labdarības "Auto koncerts"
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

SD
Sandra Dieziņa
Laukos
Medus raža Latvijā šogad būs zemāka nekā iepriekšējos gados. Vai būtiski celsies medus cena?
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
VIDEO. “Svetlanai nebija izvēles, Baltkrievijas varasiestādes viņu izveda no valsts.” Atklāj, kas noticis ar Tihanovsku 1
4 stundas
IE
Ināra Egle
Latvijā
Kas slēpjams jaunajai Tukuma vadībai? Īsi pirms apvienošanās veiktas vairākas pārmaiņas
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Īvāns piketā pie Baltkrievijas vēstniecības: Uz cilvēkiem šauj, tāpēc mums šeit ir jābūt
43 minūtes
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Sporta karaliene šobrīd pārdzīvo ne tos vieglākos laikus. Mūze pastāsta, cik par uzvaru varēja nopelnīt pirms pandēmijas
4 stundas