Rīgas mērs izvēlas pilsētas egles

FOTO. Rīgas mērs izvēlējies galvaspilsētas galvenās egles 46

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis kopā ar pašvaldības uzņēmuma “Rīgas meži” un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Meža fakultātes pārstāvjiem izraudzījās divas galvenās Rīgas Ziemassvētku egles, kuras rotās Doma laukumu un Rātslaukumu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
Mājas
Latvijas Jumiķu apvienības vadītājs: Latvijā jau ir pirmie gadījumi, kad saules paneļi uz jumta ir aizdegušies paši no sevis
Kokteilis
Mūziķis Roberto Meloni palicis bez brokastīm, jo “Bolt” piegādātais ēdiens nepatīkami pārsteidzis: “Es to pārdzīvošu, bet diez vai esmu vienīgais” 33
Lasīt citas ziņas

Pilsētas svētku rotas šogad meklēja kompetentas profesionāļu komandas, kuru dalībnieku darbs un atbildība saistīta gan ar pilsētu un mežu, gan ar urbāno teritoriju ilgtspējīgu pārvaldību un attīstību.

Egles “Rīgas mežu” Tīreļu mežniecībā, Olaines apkārtnē meklēja trīs komandas – Rīgas domes komanda, kuras kapteiņa lomā iejutās Staķis, “Rīgas mežu” komanda, kuru vadīja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Anita Skudra, un LBTU komanda, kuru vadīja Meža fakultātes dekāns Linards Sisenis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Komandu dalībniekiem bija jāizzina “Rīgas mežu” Tīreļu mežniecības egles, tās jāizvērtē un jānobalso par divām zelta medaļniecēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.