Kristapa Kitnera foto

FOTO. Sācies festivāls “Saulkrasti Jazz” 0

Šonedēļ līdz sestdienai, 21. jūlijam Saulkrastos, atpūtas kompleksā “Minhauzena Unda”, norisināsies XXI Starptautiskais džeza mūzikas festivāls “Saulkrasti Jazz”, informē rīkotāji.

Reklāma
Reklāma
Plikas krūtis, maksas tualetes un staigāšana kājām: 22 lietas, kas amerikāņiem šķiet dīvainas Eiropā
Veselam
Kas tas par jaunu vīrusu plosās Latvijā? Slimnieki atklāj nesaprotamos simptomus 45
TV24
Kas notiktu, ja notriektu Krievijas iznīcinātājus, kas neatļauti atradušies Igaunijas gaisa telpā? Slaidiņš brīdina, ka nekas labs
Lasīt citas ziņas

Visu nedēļu festivālā paredzēti ikvakara brīvdabas koncerti, kuros piedalīsies džeza meistari gan no Baltijas valstīm, gan Austrijas, Francijas, Polijas, Ungārijas, Izraēlas un Armēnijas.

Trešdien “Saulkrasti Jazz” programmā Mārtina Džoja Daina “New Wave” kvartets (Francija), Mirage Jazz Orchestra & Vineta Elksne, “Modal Jazz Ensemble” (abi – Latvija), kā arī Borisa Banniha benefice.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt ceturtdien, 19. jūlijā, “Saulkrasti Jazz” ikvakara koncertā klausītājus gaida kontrabasa spēles virtuozs Ehuds Etuns no Izralēs, ungāru ģitārista Miki Birtas grupa un “rock-fusion” stilā muzicējošā apvienība no Latvijas “Atom”.

Festivāla norises laikā visas nedēļas garumā, kā ierasts, notiks arī sitaminstrumentu, vokāla, taustiņinstrumentu, basa, ģitāras un pūšaminstrumentu meistarklases topošajiem mūziķiem, kuras vadīs starptautiski atzīti džeza mūzikas mākslinieki un pedagogi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.