Slavenības atklāj vasaras sezonu elegantā ballītē

FOTO. Slavenības atklāj vasaras sezonu elegantā ballītē 0

Latvijas slavenības atklājušas vasaras sezonu izsmalcinātā pasākumā, ko rīkoja konjaka nams “Courvoisier”. Dziedātāja Linda Leen, dizainere Dace Bahmane, modele un aģentūras “HoneymoonHigh” dibinātāja Agnija Grigule un daudzas citas slavenības iejutās zīmola vadmotīva “Joiede Vivre” jeb franču dzīvesprieka atmosfērā un vakara gaitā baudīja piesātinātu programmu, īpašas kulinārijas brīnumdares Signes Meirānes piedāvātas uzkodas, elegantu mūziku Mareka Radzēviča izpildījumā un intriģējošus kokteiļus, kuru centrā ir “Courvoisier” konjaks.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Elegantā restorāna “WhiteHouse” atmosfēra un piesātinātā programma ļāva viesiem pilnībā izjust titulētākā konjaka zīmola filozofiju“ Joiede Vivre” jeb dzīves baudīšanu esošajā mirklī – baudot labu ēdienu, saskarsmi ar interesantiem cilvēkiem, patīkamu mūziku, kā arī glāzi izmeklēta dzēriena ar neatkārtojamu garšu.

“Courvoisier” zīmolam veltītajā pasākumā tika pasniegti oriģināli kokteiļi uz šī konjaka bāzes.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Neraugoties uz bagāto vēsturi, mēs vienmēr esam gājuši kopsolī ar laiku. Mēs nevēlamies uzspiest garlaicīgus un apnicīgus stereotipus par konjaku, par to, ka šim dzērienam ir nepieciešama noteikta vide vai tas ir piemērots tikai noteikta vecuma vai statusa cilvēkiem.

“Courvoisier” iestājas par esības prieku un dzīvesprieku, tas maģiski atklāj savas īpašības kokteiļos, un to var viegli baudīt, sēžot uz terases saulainā vasaras dienā,” stāsta zīmola “Courvoisier” pārstāve Gosia Budnik.

“Pienācis laiks mainīt priekšstatu par konjaku kā kaut ko tumšu, maskulīnu un ļoti tradicionālu. Šodienas konjaks – tā ir bagātīga garša, vieglums un mūsdienīgums, kā arī oriģināli kokteiļi.”

SAISTĪTIE RAKSTI