Slavenības līksmo šī gada pirmajā Ziemassvētku labdarības tirdziņā

FOTO. Slavenības līksmo šī gada pirmajā Ziemassvētku labdarības tirdziņā 33

Kopš 28. oktobra sajust tuvojošos svētku gaisotni ikviens interesents var iedvesmojošajā “Stockmann” Ziemassvētku tirdziņā. Tajā pieejams viss, lai svētku sajūtu uzburtu arī savās mājās, – dekori, trauki, tekstils, eglīšu rotājumi un citas īpaši atlasītas, tematiskas greznumlietas.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Lasīt citas ziņas

Rūpējoties par ikvienu, šogad tirdziņā sadarbībā ar biedrību “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” tiek vākti ziedojumi grupu mājas izveidei, kas paredzēta cilvēkiem ar smagiem attīstības traucējumiem.

Ziedot iespējams, nopērkot īpašu, šim mērķim paredzētu labdarības kartīti vai arī iegādājoties sveces, ko darinājuši jaunieši ar attīstības traucējumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Grupu māja ir mūsdienīgs mājokļa pakalpojums ar terapeitisku vidi, kas nodrošina iespēju cilvēkiem ar smagiem attīstības traucējumiem dzīvot pilnvērtīgu dzīvi sabiedrībā.

Katram iemītniekam būs iespējams saņemt visu nepieciešamo profesionāļu palīdzību un atbalstu.

“Vairot labo ir pavisam viegli un katra spēkos, tāpēc ar šo labdarības akciju aicinām mūsu klientus paveikt labu darbu un sniegt savu ieguldījumu terapeitiskās grupu mājas izveidē.

Ikviens ziedojums ir solis tuvāk šī projekta realizācijai un cerību stars kādam cilvēkam. Lai katra iegādātā svece un kartīte ir kā simbols gaišajai noskaņai, ko līdzi nes Ziemassvētki,” teic Dace Goldmane, universālveikala “Stockmann” direktore.

Labdarības akciju un Ziemassvētku dekoru tirdziņu ar īpašu pasākumu svētku noskaņās atklāja piektdien, klātesot kustības “Latvijas Kustība par neatkarīgu dzīvi” valdes loceklei Ditai Ritumai, kā arī pašmāju slavenībām un viedokļu līderiem kā pianisti Andrejs Osokins un Katrīna Gupallo, mūziķi Māra Upmane – Holšteina, māksliniece Ieva Bondare, uzņēmējas Marika Ģederte un Linda Mūrniece, juriste Ieva Brante, TV personības Armands Simsons, Ramona Salmiņa un Kaspars Ozoliņš, interjera dizainere Anda Ozoliņa, pasākumu organizatores Sindija Vilde un Evita Vilde un citas atpazīstamas personības.

Par tematisku aktivitāti viesiem bija parūpējies ziedu dizainers Jānis Buševics, aicinot ikvienu izveidot savu svētku dekoru ar jauniešu radīto sveci.

Reklāma
Reklāma

Ziedot grupu mājas izveidei “Stockmann” iespējams no šā gada 28. oktobra līdz 31. decembrim. Ziemassvētku tirdziņš atrodas “Stockmann” 1. stāvā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.