Latvijā
Novados

FOTO. VIDEO. Ogre pārsteidz ar patriotisku lidojošo lietussargu ielu1

Foto: Ogres TIC/ Edgars Sparāns

Sagaidot Latvijas Neatkarības atjaunošanas 30.gadadienu, Ogre ietērpusies sarkanbaltsarkanajās krāsās.

Šogad Brīvības ielu rotā ne tikai valsts karogi, bet arī ar sarkaniem un baltiem lietussargiem izdekorēta liepu aleja pie kafejnīcas “Pie zelta liepas”.

Dizaina objekts, kuru veido kopumā 130 balti un sarkani lietussargi, diennakts tumšajā laikā ir izgaismots, informē pašvaldība.

Idejas iniciators Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis uzsver, ka ceļojot guvis daudz labu un vērtīgu ideju: “Ir jāceļo un jāredz, kas notiek pasaulē, jo pats galvenais, ko varam atvest, ir nevis materiālās vērtības, bet gan personiskā pieredze un idejas, kuras varam realizēt.

4. maija lietussargu iela Ogrē

Jaunais vides objekts – šķietami viegls un gaisīgs – nepārprotami radīs patriotisku noskaņu pilsētā. Paldies būvvaldes māksliniekam un komandai par ieguldīto darbu! Tikai sadarbojoties varam veiksmīgi īstenot idejas.”

Ogre gaida svētkus

Ogre krāsojās svētkiem!

Posted by Edgars Sparans Films on Otrdiena, 2020. gada 28. aprīlis

Ogres novada būvvaldes mākslinieks Gunārs Platpīrs stāsta, ka dizaina objekts rada noskaņu par gaidāmajiem valsts svētkiem, visu laiku mainoties atkarībā no laikapstākļiem un diennakts laika. Gaismas spēle padara dizaina objektu atraktīvu, neatkārtojamu.

Saistītie raksti

“Sarkanā karogu krāsa izvēlēta iespējami tuvāka karoga krāsai. Jāatzīst, ka ideja par ielu, kas dekorēta ar lietussargiem, nav unikāla, šādas ielas pasaulē ir, bet tā lieliski iederas mūsu pilsētvidē,” stāsta G.Platpīrs.

Šobrīd dizaina objekts tiek pielāgots un nostiprināts. Jaunās dekorācijas pilsētu rotās līdz 31. maijam.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.