Kristers Gudļevskis

FOTO, VIDEO: Rīgas “Dinamo” ar sauso uzvaru sarūgtina Ozoliņu un “Torpedo” 0

Latvijas komanda Rīgas “Dinamo” pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mačā savā laukumā ar 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) pārspēja Ņižņijnovgorodas apgabala “Torpedo”, kuras treneru kolektīvā strādā Sandis Ozoliņš.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Latvijas vienības labā divus vārtus guva Brendons Makmilans, bet vēl viens gols Ališauska kontā.

Pirmo periodu labāk iesāka viesi. Arī vārtsargs Kristers Gudļevskis pāris reizes nepārliecinoši nospēlēja aiz saviem vārtiem. Pirmajā reizē glāba Uvis Balinskis, otrajā pats Gudļevskis paspēja atgriezties vārtos. Perioda vidū spēle izlīdzinājās. Vairākumā pēc līdzīgas kombinācijas, kā tika gūti vārti sezonas pirmajā mačā pret Maskavas “Spartak”, Kristofers Berjlunds īsti netrāpīja pa ripu, bet vēlāk Laura Dārziņa no vārtu priekšas augšējā stūrī mesto ripu tvēra vārtsargs Andrejs Tihomirovs. Perioda beigās “Torpedo” atkal uzbruka vairāk, taču rezultāts nemainījās – 0:0.

Otrā perioda vidū iniciatīvu pārņēma “Dinamo”. Labi vārtu gūšanas momenti bija Jākobam Berjlundam, Miķelim Rēdliham, Dāvidam Ulstremam, taču rezultāts tika atklāts tikai vairākumā, kuru nopelnīja K.Berjlunds, bet uz noraidīto soliņa atradās iepriekšējā sezonā rīdzinieku rindās spēlējušais Artjoms Aļajevs. 33.minūtē K. Berjlunda piespēle vārtu priekšā Andrim Džeriņam, kurš to pāradresēja vēl tālāk Brendonam Makmilanam, kurš ripu raidīja tukšos vārtos – 1:0. Četras ar pusi minūtes vēlāk pēc Dārziņa piespēles un Kristapa Zīles metiena ripu vārtu priekšā palaboja aizsargs Nerijus Ališausks – 2:0.

Trešajā periodā krietni labāk izskatījās mājinieki, spējot raidīt vēl vienu ripu “Torpedo” vārtos. Atkal vairākumā 47.minūtē otros vārtus spēlē iemeta Makmilans. Balinskis atstāja ripu uzbrukuma zonā, un vārtu priekšā atkal acīgākais pēc piespēles gar vārtiem bija Makmilans – 3:0. Turpinājumā daudz vārtu gūšanas momentu bija pie abiem vārtiem, tai skaitā viesiem spēlējot ar sešiem laukuma spēlētājiem.

Rīgas "Dinamo" spēle pret Sanda Ozoliņa Ņižņijnovgorodas "Torpedo"

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka rīdzinieki pirmdien sezonas pirmajā spēlē ar 2:1 pagarinājumā pārspēja Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Maskavas “Spartak” vienību, kuru trenē Oļegs Znaroks tandēmā ar Hariju Vītoliņu. Tikmēr “Torpedo” pirmajā cīņā ar 2:3 piekāpās Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas “Dinamo”.

Trīs dienas vēlāk uzsāks savu pirmo izbraukuma sēriju, kurā tiksies ar vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit”, Ņižņekamskas “Ņeftehimik” un “Spartak”.