Foto – AFP/LETA

Francijas čempionāta finālā Nadals pret Džokoviču 0

Pievieno LA.LV

Francijas atklātā tenisa čempionātu pusfinālu piektdien ar pārliecinošām uzvarām trīs setos pārvarēja Rafaels Nadals un Novāks Džokovičs.

Kokteilis
Beidzot varēs uzelpot! Šīm piecām zodiaka zīmēm saspringtais periods tuvojas beigām
Veselam
Tikai viena tējkarote šīs sastāvdaļas pie rīta kafijas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot smadzeņu darbību
Veselam
Brīvība vai risks veselībai? Ko par krūštura nevalkāšanu patiesībā saka ortopēdi 3
Lasīt citas ziņas

Ar otro numuru Parīzē izliktais Nadals savu tautieti Davidu Fereru burtiski noslaucīja no korta – 6:2, 6:2, 6:1. Spāņu tenisa matadoram tā bija 51. uzvara Parīzes laukmos 52 aizvadītajās cīņās.

Nopietnāka cīņa tika gaidīta ATP ranga līdera serba Novāka Džokoviča un ar trešo numuru izliktā šveicieša Rodžera Federera divcīņā. Abiem iepriekšējās spēlēs bija gājis kā pa kalniem, tomēr abiem tiekoties aci pret aci, ar stabilu spēli pārāks bija Džokovičs – 6:4, 7:5, 6:3. Džokovičs Francijas čempionāta finālā spēlēs pirmo reizi, kamēr Nadalam jau ir seši čempiona tituli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sieviešu dubultspēļu finālā itālietes Sāra Erani un Roberta Vinči ar 4:6, 6:2, 6:2 pārspēja Krievijas tenisistes Mariju Kiriļenko un Nadeždu Petrovu. Erani tas ir pirmais “Grand Slam” sērijas turnīru tituls, taču jau sestdien viņu gaida vēl nozīmīgāka spēle – dāmu vienspēļu turnīra fināls pret krievieti Mariju Šarapovu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.