Foto – LETA

Gada laikā ārzemēs arestēti aptuveni 230 narkokurjeri no Baltijas valstīm 0

Gada laikā ārzemēs arestēti aptuveni 230 narkokurjeri no Baltijas valstīm – 30 no Igaunijas, bet pa simtam no Latvijas un Lietuvas, šodien vēsta žurnāls “Ir”.

Reklāma
Reklāma
Sabruka vecāku acu priekšā: 11 gadus vecs zēns nonāk slimnīcā pēc tam, kad vairākas stundas bez pārtraukuma pildījis mājasdarbus
Kokteilis
Šo zodiaka zīmju dzīves šonedēļ sagriezīsies kājām gaisā: kas tās sagaida?
“Domāju, ka mēs mirsim!” Šausmu mirkļi “Ryanair” reisā – viena stjuarte pie griestiem, otra satriecas ar apkalpes ratiņiem
Lasīt citas ziņas

Viņi pārvadājuši narkotikas kuņģī vai rokas bagāžā no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas uz Eiropu – Spāniju, Nīderlandi un Lielbritāniju.

Kā norāda žurnāls, tiesībsargu vidē esot pieņemts rēķināt, ka parasti arestē 10% no narkokurjeru kopskaita. Pēc šāda aprēķina, narkotiku pārvadāšanā iesaistīts vairāk nekā 2000 baltiešu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kurjeriem par vienas kravas atvešanu tiekot solīts no 2000 līdz 6000 eiro (1400 līdz 4200 latiem). Kurjeru izmantošanu veicinājis arī lēto avioreisu pieaugums pasaulē.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.