Reklāmraksti

Gadžeti skriešanai – pulkstenis, austiņas, GoPro0

Publicitātes foto

Kādreiz, lai skrietu, bija nepieciešami vien labi sporta apavi un ērts apģērbs. Attīstoties tehnoloģijām, tām līdzi attīstās arī sporta ekipējums, uztura vērtības un dažādi gadžeti. Tiem ir dažādi iemesli – uzlabot skriešanas pieredzi, sekot līdzi veselībai vai padarīt skriešanu interesantāku. Šajā rakstā par dažiem no gadžetiem, kas uzlabo skriešanas vispārējās pieredzes kvalitāti.

Sporta pulksteņi ar GPS funkciju

Publicitātes foto

Sporta pulksteņi ir īpaši iecienīti to daudzvērtīgo funkciju dēļ, kas skriešanas laikā ir īpaši noderīgas. Svarīgākās funkcijas ir pulsa nolasīšana un GPS. Papildus šīm galvenajām funkcijām ir pieejamas arī dažādas citas – sirds ritma mērīšana, patērēto kaloriju uzskaitīšana, stresa līmeņa noteikšana, treniņu datu analīze u.c.

Sporta pulksteņi ar GPS piedāvā dažādas ekstras, kā viedtālruņa pamatlietas. Daudzas no sporta pulksteņu funkcijām ir tādiem viedtālruņiem, kā Samsung un iWatch. Savukārt daudzi cilvēki izvēlas arī specializētos sporta pulksteņus, piemēram, Garmin, Suunto, Polar u.c. Sporta pulksteņi plašā klāstā ir pieejami interneta veikalā pulsometrs.lv.

Bezvadu austiņas skriešanai

Publicitātes foto

Reizēm skriešanas laikā ir patīkami izbaudīt klusumu un baudīt dabas skaņas, putnu dziesmas vai pilsētas motoru rūkoņu. Tomēr daudziem, kas regulāri dodas skriet garākas distances un treniņa laikā pavada vairāk kā stundu, ir vēlme šo laiku pavadīt vēl produktīvāk. Ja treniņu var apvienot ar mūzikas, izzinošu raidījumu vai humora šovu klausīšanos, tad kāpēc šo iespēju neizmantot.

Bezvadu austiņas skriešanai atvieglo šo procesu un parūpējas par kvalitatīvu skaņu un ērtu austiņu lietojumu arī kustībā. Austiņas skriešanai ir speciāli pielāgotā formā, lai pēc iespējas labāk turētos ausīs. Tās ir piemērotas tieši skriešanai, jo nav kustībai traucējošs vads, kā arī ir iespēja ērti atbildēt uz telefona zvaniem. Pulsometrs.lv piedāvā bezvadu austiņas, kas piemērotas tieši skrējējiem.

GoPro interesantiem video

Publicitātes foto

Aizvien vairāk cilvēkiem rodas vēlme savus skrējienus fiksēt ar video palīdzību. Vieni taisa savu vlogu, citi filmē skriešanu eksotiskās vietās, un citi pat spēj uztaisīt video interviju skrējiena laikā. GoPro kamera ir lieliski piemērota filmēšanai kustībā, jo tai ir dažādi aksesuāri, kas to ļauj piestiprināt pie ķermeņa. Bieži tiek izmantots arī ‘’selfie stick’’, kas ir ļoti viegls, tādējādi neapgrūtinot skrējēju un palīdzot fiksēt video.

Pulsometrs.lv blogā var atrast interviju ciklu “aplīša saruna”, kur viegla skrējiena laikā tiek interevēta Jeļena Prokopčuka, Aigars Nords, Kaspars Stupelis un citi. Pulsometrs.lv veikala sadaļā GoPro atradīsiet gan jaunākos GoPro modeļus, gan aksesuārus.

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Mācības no mājām: svarīgākais attālinātajā izglītības procesā
6 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Atjaunošanās un pamatvērtību laiks!
26. Marts, 2020
LA
LA.LV
Reklāmraksti
Kā lietderīgi pavadīt laiku mājās ar bērniem?
24. Marts, 2020

Lasītākie

SK
Skaties.lv
Latvijā
Levits: Mediji noteikti pieder pie stratēģiskajām nozarēm. Tāpat kā policija, robežsargi, medicīnas sistēma
8 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Politika epidēmijas laikā: neskatoties uz partiju ķildām, Kariņš un Levits tic valdības stabilitātei
7 stundas
SK
Skaties.lv
Ekonomika
Darbu Covid-19 izraisītās krīzes dēļ zaudējuši vairāki tūkstoši cilvēku. Bezdarbniekos arī bijušie RD deputāti
9 stundas
SK
Skaties.lv
Veselam
Raidījums: Reģionālās slimnīcas nav gatavas Covid-19 pandēmijai
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Latvijā modelē Covid-19 attīstības scenārijus. Ko māca pasaules pieredze?
8 stundas