Foto: Valkas novadpētniecības muzejs

Gaida pieteikumus Cimzes balvai 0

Pievieno LA.LV

Valkas novada dome aicina novada izglītības iestādes, kā arī ikvienu novada iedzīvotāju izvirzīt pretendentus 2017. gada Jāņa Cimzes balvai. Pieteikumus var iesniegt domes priekšsēdētāja sekretariātā līdz 22. jūnijam, LA.lv uzzināja novada domē.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Balvu var iegūt novada pedagogs par ievērojamu un ilggadēju ieguldījumu talantīgo skolēnu apzināšanā un izglītošanā, kā arī par zinātniskās pētniecības darba vadīšanu un/vai organizēšanu. Jāņa Cimzes balvā ietilpst diploms un vienreizēja stipendija.

Svinīga balvas pasniegšanas ceremonija notiks Jāņa Cimzes dzimšanas dienā 3. jūlijā plkst. 18 Valkas novadpētniecības muzejā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.