Foto – Leta

Gaidot koncertus “Arēnā Rīga”, Dons laiž klajā singlu “Tev pieder rīts” 0

Mūziķis Dons laidis klajā singlu “Tev Pieder Rīts”. Šis ir trešais singls no 2016. gada oktobrī izdotā studijas albuma “Tepat”. “Joprojām atceros to agro rītu, kad šī dziesma tapa. Rakstot, manas domas bija ap seno stāstu par laimīgo kopdzīvi, un sajūtu, kad otram gribas atdot visu, kas Tev pieder, pat savu Rītu, ja vien būtu tāda iespēja.” stāsta Dons.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

“Tev Pieder Rīts” vārdu un mūzikas autors – Dons, dziesmas producents – Krišjānis Geidāns. Ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds. Ieraksts tapis studijās “Sound Division” un “Anson’s LAB” tepat Latvijā.

Jau pēc mēneša, 14. un 15.februārī, par godu jaunā albuma iznākšanai Dons sniegs divus īpašus lielkoncertus Arēnā Rīga. Uz 14.februāra koncertu vairs pieejams tikai atsevišķas sēdvietas, bet vēl ir iespējams iegādāties biļetes uz 15.februāra koncertu. Arēnas koncertos “Tepat” iekļautas gan dziesmas no jaunā albumu, gan arī tādas dziesmas kā “Medus Pods, “Pēdējā Vēstule”, “Dieviņš” un citas klausītāju iemīļotas dziesmas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.