No skaties.lv

Gājējai Jelgavā uzgāžas mikroautobuss 0

Pievieno LA.LV

Gājējai Jelgavā uzgāzies mikroautobuss, bet laimīgā kārtā sieviete tikusi cauri sveikā, ziņo TV3 raidījums “Degpunktā”.

Lietas, ko nekādā gadījumā nevajag ņemt līdzi uz kapiem – raugies, lai to nav arī somiņā vai makā!
Kokteilis
Ja Līgo ballītē satiktos pa vienam no katras zodiaka zīmes – ko kurš darītu? Auns pie ugunskura ierastos pirmais un paliktu pēdējais
Kokteilis
Ralfs Eilands paceļ daudziem sāpīgu tēmu: “Vajadzētu tādus pārtikas veikalus, kuros Līgo dziesmas skanētu tikai 23. un 24. jūnijā”
Lasīt citas ziņas

Kāds mikroautobusa vadītājs Jelgavā, braucot pa apli, nav spējis novaldīt stūri, ieslīdējis barjerā un auto apgāzies uz sāniem.

Avārijā cietusi gājēja, kura tieši tajā vietā gāja pa ietvi. No malas šķita, ka avārija ir ļoti smaga.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.