Guntis Galviņš ir vienīgais Latvijas hokeja leģionārs, kas šopavasar kļuvis par kādas valsts čempionu.

Galviņš Triņecas komandas sastāvā kļūst par Čehijas čempionu 0

Latviešu aizsargs Guntis Galviņš kopā ar Tršinecas “Ocelārži” komandu svētdien tika kronēts par Čehijas augstākās hokeja līgas čempionu.

7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 25
Ziemeļamerikas indiāņu zvēru horoskops. Uzzini, kurš dzīvnieks esi tu! 17
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 3

“Ocelārži” fināla sestajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) uzveica Libereces “Bīlī Tigrši”, sērijā līdz četrām uzvarām gūstot virsroku ar 4-2.

Galviņš šajā mačā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, palīdzēdams komandas biedram pamatlaika priekšpēdējā minūtē raidīt ripu tukšos vārtos un panākt 4:2.

Latviešu aizsargs šajā duelī uz ledus pavadīja 23 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neveica un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +2.

Latvietis šosezon regulārajā čempionātā 47 spēlēs guva trīs vārtus un veica deviņas rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas turnīrā viņš 17 spēlēs guva vienus vārtus un atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Galviņš tiek gaidīts Latvijas izlases treninņometnē, kurā hokejisti gatavojas pasaules čempionātam.

“Ocelārži” komanda Čehijas čempiones tronī atgriezusies pēc astoņu gadu pārtraukuma.

Šosezon Tršinecas komandā sezonu iesāka uzbrucējs Roberts Bukarts, kurš gan vēlāk pārcēlās uz Prāgas “Sparta”.