Kokteilis
Testi

Garīgais TESTS: kāda ir tava misija šajā dzīvē?0

Foto: ekrānuzņēmums no esotericblog.

Ar kādu misiju tu esi ieradies uz šīs pasaules? Kāds tieši uzdevums tev ir jāpaveic, kamēr tu atrodies šajā pasaulē? Uz šiem jautājumiem atbildēt ar loģisko saprātu nav iespējams, taču zemapziņa gan to var palīdzēt izdarīt.

Aplūko šo attēlu un atbildi: kas pirmais tajā piesaistīta tavu uzmanību? Tu būsi pārsteigts, cik precīzs izrādīsies rezultāts!

Vilks

Ja pirmais, ko tu ieraudzīji attēlā ir vilks, tas tāpēc, ka tu šajā pasaulē esi ieradies tāpēc, lai kļūtu par kareivi. Tev šajā dzīvē būs jāuzvar daudzās cīņās, taču šajā pasaulē ir nepieciešami tādi cilvēki, kā tu, kam piemīt gan drosme, gan uzņēmība, gan enerģija.
Ikdienas dzīvē tev ir smagi vērot, cik bieži pasaulē valda netaisnība, kā cieš cilvēki un dzīvnieki, taču tu centies to mainīt. Tu cīnies par labāku pasauli, jo tā ir tava misija. Dari to, ko tu vislabāk proti un tu gūsi panākumus!

Nakts – Mēness

Ja tu pirmo ieraudzīji Mēnesi, tas nozīmē, ka tava misija ir saistīta ar dziedināšanu. Tu esi ļoti līdzcietīgs cilvēks, un vienmēr jūti nepieciešamību rūpēties par tiem, kas tavu palīdzību vajag.
Tu vari kļūt par brīnišķīgu ārstu, medmāsu, terapeitu, psihologu. Vai arī tava dzīves loma ir dot cilvēkiem padomus vajadzīgajā laikā un vajadzīgajā vietā. Tādā veidā arī tu brīnišķīgi vari palīdzēt cilvēkiem.

Mežs – koki

Saistītie raksti

Ja tu pirmos pamanīji kokus vai mežu, tas ir tāpēc, ka tava dzīves misija ir saistīta ar gudrību. Tu esi ļoti ziņkārīgs cilvēks, kam patīk apgūt visu jauno un kurš nebaidās no dzīves grūtībām – tu to uztver kā izaicinājumu.
Tu lieliski zini, ka pasaule ir pilna dažādu pārsteigumu, taču tu nekad nepārstāsi meklēt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Savā dzīves ceļā tu satiksi daudzus cilvēkus, kas pateicoties tev, sāks dzīvot jaunu dzīvi.

Sievietes siluets

Ja tu pirmo ieraudzīji sievieti, tas nozīmē, ka tava dzīves misija ir radīt. Tu neskaties uz pasauli tāpat kā citi. Katrā lietā, ko tu dari, katrā problēmā, ko tu risina, tu jau sākotnēji redzi radošus un jaunus iespējamos risinājumus. Tāpat tu ļoti mīli skaistumu un zini, ka ir iespējams uzbūvēt labāku pasauli, ja cilvēkiem ir labas emocijas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.