foto – sabrenoise.com

Girgensona realizētais “bullītis” nodrošina “Sabres” pirmo uzvaru 0

Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona realizētais pēcspēles metiens otrdien palīdzēja Bufalo “Sabres” komandai izcīnīt pirmo uzvaru jaunajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonā.

Ja tavas mājas numurā ir kāds no šiem 3 cipariem, tev ir potenciāls sasniegt visu, ko sirds kāro 15
Farmācijas gigants “AstraZeneca” atzīst, ka viens no tās Covid-19 vakcīnas blakusefektiem var būt pat nāvējošs 7
FOTO. Muskuļains torss! Pirmo reizi redzam Donu jaunajā Eirovīzijas tērpā 14

“Sabres” izbraukumā ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” klubu. Zīmīgi, ka pirms tam neviena no šīm abām komandām šosezon vēl nebija spējusi tikt kaut pie punkta.

Lai gan pirmajā periodā pēc Markusa Folinjo metiena “Sabres” izvirzījās vadībā ar 1:0, otrās trešdaļas pirmajā minūtē “Hurricanes” panāca izlīdzinājumu. Tiesa, jau nedaudz vairāk kā minūti vēlāk Bufalo klubs pēc precīzā Torija Mičela metiena vadību atjaunoja, turklāt noslēdzošā perioda ievadā Folinjo guva vēl vienus vārtus, panākot jau 3:1 par labu viesiem.

Pamatlaika pēdējās astoņās minūtēs gan “Hurricanes” hokejisti abus vārtus atguva, panākot papildlaiku, kurā gan neviena no komandām neizcēlās. Līdz ar to cīņa turpinājās pēcspēles metienu sērijā, kur “Sabres” uzvarēja, pateicoties tieši Girgensona realizētam izšķirošajam “bullītim”.

Latvietis šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 28 sekundes, veicot divus nesekmīgus metienus pa sāncenšu vārtiem, taču pielietojot četrus spēka paņēmienus un uzvarot piecos no deviņiem iemetieniem, kuros piedalījās. Girgensons dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pateicoties panākumam, “Sabres” izdevies pārtraukt trīs neveiksmju sēriju un tikt pie pirmajiem diviem punktiem šajā sezonā.

Pašlaik 20 gadus vecais Girgensons pagājušajā sezonā NHL 70 mačos guva astoņus vārtus un veica 14 rezultatīvas piespēles.

Kā zināms, šajā sezonā “Sabres” treneru kolektīvam pievienojušies vēl divi bijušie Latvijas izlases treneri Artūrs Irbe un Toms Kūlens.

Iepriekšējā sezonā “Sabres” komanda 82 spēlēs tika vien pie 52 punktiem, kļūstot par vājāko visā līgā.