Zemgus Girgensons

Girgensona spēles laiks samazinās, Merzļikins joprojām rezervē 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē laukumā pavadīja vismazāko laiku starp Bufalo “Sabres” spēlētājiem, viņa pārstāvētajai komandai piedzīvojot neveiksmi, kamēr spēli no rezervistu soliņa kārtējo reizi vēroja Elvis Merzļikins.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63
Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi

“Sabres” viesos ar 3:4 (1:1, 0:2, 1:2) piekāpās Kalgari “Flames”, kas uzvaru izcīnīja jau trešo maču pēc kārtas.

Girgensons laukumā pavadīja astoņas minūtes un 22 sekundes, no kurām viena minūte un 15 sekundes pavadītas mazākumā. Šis hokejistam līdz šim bijis mazākais spēles laiks sezonā. Tāpat viņš izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi pielietoja spēka paņēmienu un spēli noslēdza ar neitrāli lietderības koeficientu.

Šosezon Girgensons 29 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Pēdējos mačos Girgensona spēles laiks ir samazinājies, jo trijās no piecām pēdējām cīņām viņš laukumā bijis mazāk par desmit minūtēm.

Uzvarētājiem vārtus un rezultatīvu piespēli nopelnīja Šons Monehens, bet Dereks Raiens pievienoja divas piespēles. Tikmēr Bufalo komandā divas rezultatīvas piespēles debitantam Viktoram Olofsonam.

Viesiem spēles rezultātu izdevās atklāt jau ceturtajā minūtē, kad Rasmusa Ristolainena metienu pielaboja Sems Reinhārts, panākot 1:0. Līdz trešdaļas beigām Džonijs Gudro jau bija izlīdzinājis rezultātu, realizējot skaitlisko vairākumu, taču jau otrās trešdaļas 12.minūtē mazākumā precīzs bija Tobiass Rīders, Bufalo komandai nonākot iedzinējos.

Mājinieki vēl vienus vārtus guva otrā perioda beigās un trešā sākumā, bet “Sabres” atspēlēšanos sāka vien divas minūtes līdz mača beigām, īsā laika sprīdī gūstot divus vārtus, tomēr ar to nepietika, lai izcīnītu uzvaru.

Citā spēlē Kolumbusas “Blue Jackets” mājās ar 2:3 (1:1, 0:2, 1:0) zaudēja Ņujorkas “Rangers”, piedzīvojot jau trešo neveiksmi pēc kārtas.

Merzļikins šo spēli noraudzījās no malas, bet viņa pārinieks Jonas Korpisalo atvairīja vien 16 no 19 metieniem. Pretējā laukuma pusē Aleksandrs Georgijevs atvairīja 45 no 47 raidījumiem.

Atgriešanās Kolumbusā šī bija Artēmijam Panarinam, kurš pirms šīs sezonas parakstīja jaunu līgumu ar “Rangers”. Hokejists otrā perioda beigās izcēlās ar vārtu guvumu.

Piektdien laukumā dosies Teodors Bļugers un Pitsburgas “Penguins”, kas tiksies ar Arizonas “Coyotes”.

“Sabres” ar 31 punktu 29 mačos Austrumu konferencē ieņem devīto vietu, bet četras zemāk ir “Blue Jackets”, kuras rēķinā 26 punkti 28 cīņās.