AP/Scanpix

Girgensons iemet, tiesneši neieskaita 0

NHL čempionāta regulārās sezonas spēlē Bufalo “Sabres” ar 4:2 (2:0, 2:2, 0:0) pārspēja Floridas “Panthers”. Latviešu uzbrucējs Zemgus Grigensons pec 14 spēļu pārtraukuma tika pie rezultativitātes punkta, asistējot komandas otro vārtu guvumā.

Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas? 32

Girgensons aktīvi strādāja vārtu priekšā, ar savu aktivitāti palīdzot tikt pie vārtu guvuma Bogosjanam.
Otrās trešdaļas izskaņā Girgensons “Sabres” labā guva piektos vārtus, taču tiesneši pēc video atkārtojuma noskatīšanas vārtu guvuma atcēla, uzbrucēja darbībā saskatot apzinātu kustību ar slidu.

Girgensons laukumā pavadīja desmit minūtes un četras sekundes, kuru laikā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, izdarīja divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

NHL čempionāta Austrumu konferences turnīra tabulā “Sabres” ar 76 punktiem ir 14. vietā, tagad tikai par punktu atpaliekot no “Panthers”.