Gorkšs un Rīdinga vēl tuvāk premjerlīgai 0

Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas – “Championship” – spēlē otrdien Latvijas izlases kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā “Reading” komanda izbraukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pieveica Braitonas “Albion” vienību.

Latvijai tuvojas aukstuma vilnis! Sinoptiķi par laiku jaunnedēļ
15 saderīgākie zodiaka zīmju pāri: viņiem ir pa spēkam radīt ideālu ģimeni 8
Ķīna un Turcija sagādā Krievijai nepatīkamu “pārsteigumu” 34

Šajā mačā Gorkšs, kā jau ierasts, nospēlēja visas 90 minūtes. Vienīgos vārtus cīņas 14.minūtē guva Īans Hārts.

Pēdējās 25 spēlēs tagad “Reading” izcīnījusi 20 uzvaras, reizi spēlējusi neizšķirti un četrās cīņās zaudējusi.

“Championship” turnīra kopvērtējumā Redingas klubs pēc otrdienas spēles ar 82 punktiem 42 mačos atrodas otrajā vietā, kas sezonas beigās ļautu automātiski kvalificēties premjerlīgai. Savukārt līderpozīcijā arī ar 82 punktiem atrodas “Southampton” futbolisti.

Piektdien “Reading” ļoti svarīgā spēlē izbraukumā spēkosies tieši ar “Southampton” vienību. Pēc sezonas pirmo divu vietu ieguvēji automātiski iekļūs premjerlīgā, bet komandas, kas ieņems 3.-6.vietu, pārspēlēs sadalīs atlikušo ceļazīmi.

Kā ziņots, Gorkšs “Reading” komandai pievienojās neilgi pēc šīs sezonas sākuma, kad viņu pārdeva premjerlīgas vienība Londonas “Queens Park Rangers” (QPR).