Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Grūtniece noslepkavoja vīrieti: tiesa piespriež 15 gadus cietumā 1

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa piespriedusi 15 gadu cietumsodu sievietei, kura, būdama stāvoklī un izliekoties par prostitūtu, noslepkavojusi kādu vīrieti, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
Lasīt citas ziņas

2017.gada jūnijā divas sievietes nolēma nolaupīt naudu un vērtīgas mantas kādam vīrietim, ar kuru viņas iepazinās interneta vietnē “4sex.lv”. Šī vietne paredzēta seksa sniegšanā un saņemšanā ieinteresētām personām.

Abas sievietes nolēma vīrietim piedāvāt seksu par samaksu, bet pēc tam viņu piedzirdīt, lai vēlāk varētu aplaupīt. Patiesībā sievietes nemaz neplānoja sniegt intīmus pakalpojumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tad sievietes sazinājušās ar upuri, kurš katrai piekritis samaksāt 50 eiro. Viņas ieradušās vīrieša dzīvesvietā, kompānijā sagādāts alkohols un sākusies iedzeršana, līdz vīrietis pamanījis, ka apsūdzētā ir stāvoklī. Tas vīrietim nav paticis un viņš paziņojis, ka sekss būšot tikai ar otru sievieti, kurai arī samaksās.

Tad izcēlies strīds par avansu, turklāt otra sieviete atteikusies sniegt solītos seksa pakalpojumus.

Konfliktam turpinoties, abas sievietes sapratušas, ka īstenot iecerēto aplaupīšanu atbilstoši plānam neizdosies, tāpēc abas uzbrukušas upurim ar nažiem. Ekspertīzē secināts, ka vīrietim konstatēti ievainojumi krūšu kurvī un mugurā ar abu plaušu un aortas bojājumiem.

Pēc vīrieša noslepkavošanas uzbrucējas paņēmušas viņam piederošās mantas – 35 eiro, mobilo tālruni, datorpeli, glāzes, alkohola pudeli “Hektors” un pudeli “Coca cola”. Tad ar upura atslēgām aizslēgtas durvis un noziedznieces aizgājušas prom. Telefons vēlāk ieķīlāts lombardā.

Šajā lietā notiesāta tikai viena no abām sievietēm, par otras likteni aģentūrai LETA nav zināms.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.