Sports
Hokejs

Gudļevskis otrajā mačā Vācijā piedzīvo zaudējumu0

Kristers Gudļevskis

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien cieta zaudējumu Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) mačā.

Gudļevska pārstāvētā Brēmenhāfenes “Fischtown Pinguins” viesos ar 3:4 (1:1, 1:0, 1:3) atzina Ingolštates ERC pārākumu.

Latviešu vārtsargs šajā duelī atvairīja 23 no 27 pretinieku mestajām ripām. Viņš DEL divos mačos caurmērā ielaidis 2,6 ripas un atvairījis 91,07% metienu.

Tāpat zaudējumu svētdien cieta uzbrucējs Rihards Bukarts, kura pārstāvētā Diseldorfas EG komanda viesos ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) piekāpās Štraubingas “Tigers”.

Saistītie raksti

Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 14 minūtes un sešas sekundes, kuru laikā tika pie divām soda minūtēm un neitrāla lietderības koeficienta. Bukarts šosezon 23 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles.

Bukarta pārstāvētā komanda ar 37 punktiem 25 spēlēs ieņem septīto vietu kopvērtējuma tabulā, bet divas pozīcijas zemāk ar 36 punktiem ir Gudļevskis ar kolēģiem.