Gunārs Tirzītis “Kur mājvieta mana…” 0

Pievieno LA.LV

Gunārs Tirzītis “Kur mājvieta mana…”

Kokteilis
Janvāris – bērzs, jūlijs – ozols: noskaidro savu spēka koku, balstoties uz dzimšanas mēnesi
Visums izvēlējies savus favorītus! Astrologi nosauc 4 zodiaka zīmes, kurām rīt gaidāma īpaša veiksme
Kokteilis
FOTO. Nekad vēl tik daudz informācijas nav bijusi publiskota – kā slepenībā un nošķirtībā tiek audzināti Putina dēli 23
Lasīt citas ziņas

Gunāra Tirzīša romāns “Kur mājvieta mana…” ir par jauniem, gudriem, perspektīviem latviešiem, zinātniekiem, kuriem laime un veiksme jāmeklē svešās zemēs. Bioloģijas students Arnis sāk spožu zinātnieka karjeru Latvijā, bet drīz vien izmanto piedāvājumu strādāt Itālijā, vēlāk Vācijā.
Pēc daudziem gadiem viņš atgriežas dzimtenē, kur sastop ne vien jaunības mīlestību, bet tiek ierauts kāda sena emocionāli spēcīga notikuma virpulī.

“Lai tev laimīgs ceļš. Un veiksme dzīvē. Bet zini, es tomēr tevi neapskaužu, jo sveša zeme ir sveša zeme. Tajā tu nekad neieaugsi. Bet, ja izdosies ieaugt, būsi jau cits cilvēks.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Skaudri un patiesi grāmatas nobeigumā izskan grāmatas autora Dr. chem., sci. emeritus Gunāra Tirzīša jautājums: “Man šķiet, ka Latvija patlaban stāv krustcelēs. Tautas vairums klusi stāv neziņā, kurp doties. Vai pa izsenis iemīļoto tirgošanās ceļu cerībā uz ātru peļņu, vai “izpārdoties” svešzemniekiem, sauktiem par investoriem. Vai arī, balstoties nacionālā pašlepnumā, krāt un vairot zināšanas, spodrinot visas trīs Zvaigznes, kā tika darīts pirms kara. Patiesi: kurp iesi, Latvija?”

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.