Bobs Hārtlijs

Hārtlija “vanagiem” nepatīkams zaudējums otrajā papildlaikā 0

Ufas “Salavat Julajev” komanda sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences fināla piektajā spēlē izbraukumā ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) otrajā papildlaikā pieveica Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas “Aavangard”, sērijā līdz četrām uzvarām samazinot deficītu līdz 2-3.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9

Uzvaru viesiem no Ufas nodrošināja Jonass Kempainens, kurš ar precīzu metienu atzīmējās spēles 89.minūtē.

Spēles rezultātu jau trešajā minūtē atklāja “Salavat Julajev” hokejists Aleksandrs Burmistrovs, bet 12.minūtē Sergejs Šumakovs panāca neizšķirtu. Savukārt mača 37.minūtē vadību jau pārņēma “Avangard” vienība, precīzam esot Maksimam Talbo, tomēr Ufas komanda spēja atbildēt ar precīzu metienu, kad 49.minūtē izcēlās Līnuss Ūmarks.

Pamatlaikā rezultāts vairs nemainījās, tāpēc uzvarētājs tika noskaidrots papildlaikā, par mača varoni kļūstot Kempainenam, kurš ripu pāri līnijai iebakstīja no vārtu priekšas.

Lielisks šajā mačā bija arī Ufas komandas vārtsargs Juha Metsola, kurš atvairīja 58 metienus.

Sērijas sestā spēle pirmdien notiks Ufā.

Rietumu konferences finālā tikmēr regulārā čempionāta uzvarētāja Maskavas “CSKA” ar 3-2 ir vadībā pret Sanktpēterburgas “SKA”.

Hārtlija iekļūšana Gagarina kausa finālā nozīmēs to, ka viņš ātrāk par aprīļa beigām nevarēs pievienoties Latvijas izlasei. Valstsvienība gatavošanos kārtējam pasaules čempionātam uzsāks jau pirmdien, kad komandas treniņus vadīs Artis Ābols, Edgars Masaļskis un Valērijs Kuļibaba.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”.