Bobs Hārtlijs

Hārtlijs: Mēs kā komanda augam un no cīņas neizstāsimies 0

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc zaudējuma Krievijai (1:3) norādīja, ka spēlētāji izdarīja visu, kas bija viņu spēkos un komandas līmenis turnīrā aug ar katru maču.

Boba Hārtlija atziņas

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 7
“To bezjēdzīgo brīvdienu 1. maijā sen bija laiks izbeigt.” Sociālo tīklu lietotāju viedokļi par 1.maiju kā oficiālu brīvdienu

Lieliska cīņa, tikāmies ar komandu, kurā ir NHL superzvaigznes. Tas bija liels izaicinājums, bet es no puišiem nevaru prasīt vairāk. Par divām kļūdām bijām spiesti samaksāt, un tas parāda pretinieku komandas līmeni.

Mēģinājām trešajā periodā izlīdzināt rezultātu, Vasiļevskis vairākas reizes lieliski nospēlēja vārtos. Viņi ir lieli, stipri, labi slido un daudz mums neļāva izdarīt. Taču man patika tas, ko rādījām laukumā. Trešais periods mums bija labākais šajā turnīrā.

Krievu vairākums ir ļoti bīstams, tajā var spēlēt visi komandā esošie spēlētāji. Mums bija problēmas noteiktos brīžos, taču kopumā labi spēlējām un esmu apmierināts. Pirmie guvām vārtus, patika tas, ka centāmies uzbrukumā kaut ko izveidot. Ja paskatās sastāvus, nevaram sacensties ātrumā ar Krieviju, taču hokeja spēle nenotiek uz papīra.

Par tiesnešiem nekad nerunāju, es skatos “KHL TV” (atbilde uz krievu kolēģu jautājumu par tiesnešu darbību – aut.). Mans darbs ir trenēt komandu.

Vārtsargu maiņa otrā perioda beigās bija, jo gribēju, lai puiši uz ledus brītiņu var atvilkt elpu.

Zviedrija mums būs vēl viens labs izaicinājums. Mēs kā komanda augam, spēlētāji mācās no spēles situācijām. Vēl turnīrā ir divas spēles un abas ir jāuzvar, ja gribam iekļūt ceturtdaļfinālā. Nebūs viegli, ar zviedriem tikāmies iepriekšējos divos gados, taču mēs no cīņas neizstāsimies. Jāpārgrupējas un jāgatavojas Zviedrijai.