Bobs Hārtlijs.

Hārtlijs un “Avangard” ar smagu uzvaru sāk Gagarina kausa pusfinālu 0

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija trenētā Omskas “Avangard” piektdien ar smagu uzvaru sāka KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālu.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai 40
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā

Balašihā, kur šosezon spēlē Omskas klubs, “Avangard” papildlaikā ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) papildlaikā pieveica Ufas “Salavat Julajev”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 1-0.

Laukuma saimnieki spēli sāka labāk, jo 11.minūtē vairākumā precīzs bija Teilors Beks. Otrās trešdaļas sākumā “Salavat Julajev” panāca izlīdzinājumu, izceļoties aizsargam Zaharam Arzamascevam, taču vēl pēc minūtes Ville Poka atguva vadību “Avangard” komandai.

Ufas vienība nepadevās un vēlreiz panāca neizšķirtu (Pjotrs Hohrjakovs), bet trešajā periodā Jonass Kempainens viesiem panāca jau vadību 3:2. Omskiešiem nācās atspēlēties, ko viņi paveica astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām, izceļoties zviedram Viktoram Stolbergam.

Savukārt papildlaika piektajā minūtē uzvaru “Avangard” komandai vairākumā atnesa Sergejs Šumakovs.

Latvijas izlase 8.aprīlī sāks gatavoties pasaules čempionātam, taču tā vien izskatās, ka Hārtlijs ātrāk par aprīļa beigām izlasei diezin vai varēs pievienoties, jo “Avangard lieliski aizvada izslēgšanas spēles, jo desmit līdz šim aizvadītajās spēlēs ir izcīnītas deviņas uzvaras.

Sērijas otrā spēle svētdien vēlreiz notiks Balašihā.

Tikmēr ceturtdien Rietumu konferences fināla pirmajā duelī uzvaru guva Maskavas “CSKA”, kura ar 2:1 pārspēja Sanktpēterburgas “SKA”.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas “Dinamo”.