Foto: Timurs Subhankulovs

Henriks Danusēvičs: Jābeidz masveida ņirgāšanās par cilvēkiem! 228

“Nezinu, vai Veselības ministrijā kādam ir izdevīgi tos testus daudzumā iepirkt, bet ir jāizvērtē riski, kurā brīdī nepieciešams veikt testu laboratorijā un vairāk vajag uzticēties vienkāršajiem testiem,” TV24 raidījumā “Preses klubs” ar viedokli dalās Henriks Danusēvičs, Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Lasīt citas ziņas

“Jābeidz masveida ņirgāšanās par cilvēkiem!” viņš saka.

Danusēvičs stāsta, ka ārzemēs paprasa sertifikātu, bet neliek rādīt dokumentus, kas kavē cilvēku plūsmu, daudzi šādi arī pazaudē pases.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pat ja mums ir 100 000 nevakcinēto, parasti visvairāk nevakcinēti ir vientuļi cilvēki, kuri neiet tik daudz ārā no mājas, viņi nerada tādu risku sabiedrībai, lai vajadzētu tik smagnēju un dārgu sistēmu ar šķirošanu sarkanajās un zaļajās zonās, testiem, regulārām sertifikātu sistēmas kļūdām,” Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents uzskata.

Viņš atklāj, ka pats pēc otrās vakcīnas devas divas nedēļas likumīgi nedrīkstēja nekur doties, jo sertifikāts oficiālajā valsts sistēmā neuzrādījās un viņš nav vienīgais.

Dānijā, Somijā, Austrijā, drīz arī Skandināvijas valstīs vispār valdība atteikusies no sertifikātiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.