Uzbrucējs Kristaps Skrastiņš (no kreisās) cenšas apturēt “Loko” hokejistu.

HK “Rīga” nonāk viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām 0

Latvijas hokeja klubs HK “Rīga” trešdien piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīra jeb Harlamova kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
VIEGLAIS TESTS. Ja nevari atbildēt 100% pareizi uz šiem jautājumiem, tad tu neesi pārāk gudrs
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 264

Rīdzinieki viesos ar 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) zaudēja Jaroslavļas “Loko”, sērijā līdz trim uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-2.

Pirmo ripu Jāņa Vora sargātajos vārtos ieraidīja Maksims Deņežkins, kurš piecarpus minūtes pirms pirmā perioda beigām lielajā vairākumā izmantoja situāciju, kurā viens no latviešu hokejistiem bija pazaudējis nūju. Pēc trīsarpus minūtēm Jānis Švanenbergs pēc pretuzbrukuma panāca 1:1.

Arī spēles otrajā nogrieznī komandas apmainījās gūtiem vārtiem. Vispirms perioda pirmajā minūtē Jegors Maņins veica reidu no laukuma viduslīnijas un meistarīgi noslēdza uzbrukumu. Pāris minūtes vēlāk rīdzinieki ātrā pretuzbrukumā savērpa pamatīgu viesuli pie “Loko” vārtiem, Bulatam Gaļimovam panākot 2:2.

Vadību mājinieki ieguva nepilnas četras minūtes līdz mača beigām, kad precīzu metienu izdarīja Vladislavs Ribakovs.

Rīdzinieki nepilnas divas minūtes līdz pamatlaika beigām vēl ieguva iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, kā arī pusminūti līdz dueļa beigām noņēma vārtsargu. Aptuveni desmit sekundes līdz finālsvilpei “Rīgas” uzbrucēji pēc bīstama metiena pa trijiem nespēja iestumt ripu “Loko” vārtos. Īsi pēc tam ripu ieguva Maņins, kurš ar tālu metienu tukšos vārtos panāca 4:2.

Pirmajā spēlē otrdien rīdzinieki zaudēja ar 0:4.

Turpinājumā abas komandas dosies uz Latviju, kur sestdien aizvadīs sērijas trešo spēli. Ja būs nepieciešams ceturtais mačs, tas notiks svētdien Latvijā, bet piektā spēle iecerēta otrdien Jaroslavļā.

Galvenā trenera Raimonda Vilkoita un viņa asistentu rīcībā izbraukumā bija 24 hokejisti (divi vārtsargi, astoņi aizsargi un 14 uzbrucēji).

Rīgas komanda regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet “Loko” bija otrā, tādējādi izslēgšanas turnīrā ieguva sava laukuma priekšrocības. Jaroslavļas komanda MHL triumfējusi trīs no pēdējām četrām sezonām, tajā skaitā iepriekšējo divos gados.

Šosezon savstarpējās spēlēs regulārajā čempionātā oktobrī Jaroslavļā “Rīga” uzvarēja ar 5:2 un 3:2, bet janvāra beigās Latvijas vienība savā laukumā piekāpās “bullīšos” ar 5:6 un zaudēja pamatlaikā ar 1:2.

Pirmajās piecās sezonās “Rīgas” komanda spēja sasniegt MHL izslēgšanas turnīru, tomēr nākamās četras sezonas pēc kārtas vienībai gads noslēdzās jau pēc regulārā turnīra.