HK “Rīga” hokejisti svin vārtu guvumu.

HK “Rīga” Tālajos Austrumos izcīna otro uzvaru pēc kārtas 0

Latvijas komanda HK “Rīga” otrdien svinēja otro uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē Tālajos Austrumos.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 264
VIEGLAIS TESTS. Ja nevari atbildēt 100% pareizi uz šiem jautājumiem, tad tu neesi pārāk gudrs

“Rīga” Habarovskā ar rezultātu 4:2 (2:1, 1:1, 1:0) pārspēja vietējo komandu “Amurskije Tigri”.

Divus vārtus rīdziniekiem guva Ričards Grīnbergs, pa vieniem – Miks Tumanovs un Jānis Švanenbergs.

Bruno Brūveris jau mača 36.sekundē bija spiests vilkt ripu ārā no saviem vārtiem. Rīdzinieki pie borta zaudēja ripu savā zonā, sekoja divas mājinieku piespēles ar vienu skārienu, un Iļjam Kožuhovam atlika tikai iemest ripu tukšā vārtu stūrī.

Turpinājumā bija teicama Ernesta Ošenieka piespēle uz vārtu priekšu, kur tikai nūju atlika pielikt Grīnbergam – 1:1. Savukārt vadībā viesi izvirzījās vien 16 sekundes pirms trešdaļas beigām, aizsarga aizsegā uzmetot pa vārtiem Tumanovam – 2:1.

27.minūtē ar pirmo bīstamo metienu pa vārtiem trešdaļā no zonas vidus mājiniekus vadībā izvirzīja Ignats Korotkihs – 2:2. 35.minūtē atkal vadībā viesus izvirzīja Grīnbergs, kurš savu solo sāka “Rīgas” aizsardzības zonā, pa kreiso pusi apspēlēja mājinieku aizsargu, pēc tam – vārtsargu un no neērtās puses raidīja ripu vārtu augšējā stūrī – 3:2.

50.minūtē rezultāta starpību palielināja Švanenbergs, kurš piespēlēja gar vārtiem, bet ripa ieleca vārtus – 4:2.

HK “Rīga” vārtos Brūveris atvairīja 33 pretinieku metienus.

Jau ziņots, ka piektdien rīdzinieki Krievijas pilsētā Dmitrovā ar rezultātu 7:2 pārspēja Ķīnas vienību Pekinas “ORG Junior”.

Trešdien Latvijas komanda Habarovskā ar “Amurskije Tigri” tiksies vēlreiz, bet pēc tam piestās Maskavā, aizvadot divus dueļus ar “Kriļja Sovetov”.

“Rīga” hokejisti šosezon 37 spēlēs izcīnījuši 49 punktus, pakāpjoties uz septīto vietu Rietumu konferencē.