Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāma emocionāli sarežģīta nedēļa! Horoskopi no 13. līdz 19. jūlijam0

Foto: Pexels

Avots: Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji”.

Auns

Šī nedēļa – saspringts laiks, daudz pienākumu kā darbā, tā mājās. Citi cilvēki var izvirzīt pret tevi augstas prasības. Nedēļas izskaņā iespējama neiecietība attiecībā uz jucekli mājās, esi iecietīgāks komunikācijā ar mājiniekiem.

Vērsis

Pirmdiena – emocionāli sarežģīta. Šonedēļ gaidāma saspringta komunikācija ar citiem, nesaskaņas pasaules uzskatu dēļ. Nedēļas beigās nav ieteicami ceļojumi, braucieni. Labs laiks, lai iegādātos preces mājas uzkopšanai, saimniecībai.

Dvīņi

Nelabvēlīga nedēļa kredītu ņemšanai, naudas lietas radīs rūpes un raizes. Iespējami tēriņi mājokļa vajadzībām. Svarīgi rūpēties par veselīgu uzturu un nepārslogot sevi ar smagu pārtiku. Tev palīdzēs personīgais šarms.

Vēzis

Spriedzi var radīt sadarbības jautājumi. Grūtības panākt no citiem to, kas tev nepieciešams, ko sagaidi. Nekļūsti pārāk prasīgs, mēģini meklēt kompromisus. Nedēļas nogalē iespējams pastiprināts jūtīgums, neraizējies par lietām, ko nevari ietekmēt.

Lauva

Ja ir problēmas ar veselību, tās nāksies risināt. Darba lietās saplāno savu darba grafiku un neuzņemies pārāk lielu slodzi. Svarīgi sevi uzturēt optimistiskās noskaņās un neielaisties neauglīgos strīdos. Uz atzinību neceri.

Jaunava

Rūpes un raizes radīs bērni, kas var ietekmēt tavas iespējas nodoties sociālām aktivitātēm. Pasākumi ar draugiem var neizdoties tik jautri, kā iecerēts. Ja esi kādā biedrībā vai organizācijā, izpildi savas saistības.

Svari

Saspringta nedēļa visās svarīgākajās frontēs. Gūt sasniegumus traucēs nesaskaņas ar sabiedrotajiem un neatrisināti ģimenes jautājumi. Iespējama nomāktība, tāpēc svarīgi nesakrāt nepadarītās lietas, lai tās nenomāc. Savs vezums katram jāvelk.

Skorpions

Ne visi spēs pieņemt tavas spējas iedziļināties lietu būtībā un novērtēt tavu izcilo intelektu, tāpēc nesarežģī vienkāršas lietas. Iespējami arī daudzi pienākumi darbā, kas var radīt stresu. Nedēļa nav īpaši piemērota braucieniem.

Strēlnieks

Lai sakārtotu finanšu vai kopīpašuma jautājumus, nāksies saspringt. Jāspēj būt elastīgam un jāņem vērā arī iesaistīto pušu intereses. Attiecību jomā pratīsi būt taktisks un miermīlīgs, bez liekām pretenzijām, kas arī būs tavu panākumu garants.

Mežāzis

Darba un veselības lauciņā viss mierīgi, bet nesaskaņas ar laulāto vai sadarbības partneriem iespējamas gan. Svarīgi vienlīdzīgi sadalīt pienākumus un atbildību un nevilkt visu vezumu vienam. Var būt nepieciešams šīs lietas izrunāt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Lai uzturētu labu veselību, svarīgi neraizēties par sīkumiem, lieki nedusmoties un neturēt sevī aizvainojumus. Rūpējies par veselīgu uzturu un ikdienas režīma ievērošanu. Rūpes var radīt arī saimnieciski jautājumi, rutīna.

Zivis

Svarīgi pastāvēt par savām vērtībām un neraizēties par to, ko no tevis gaida sabiedrība vai sveši cilvēki. Daudz uzmanības prasīs bērni. Svarīgi viņiem atrast laiku, mazākajiem – palasīt pasaku vai kopā izcept kādu kūku.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.