Foto: SHUTTERSTOCK

Idejas un sapņus, ko esi iedomājies, nevajag aizmirst vai pamest! Horoskopi no 19. maija līdz 1. jūnijam 0

Kristīne Akmentiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”

Auns

Krievijai ir kritušas maskas, tāpēc līdzšinējā agresijas atturēšanas sistēma Baltijā vairs nestrādā, apgalvo Kalniņš
“Visgrūtāk būs tiem, kuriem jādomā, kā samaksāt par savu vienīgo īpašumu.” Deputāte par skaudro realitāti
Kāda būtu NATO tūlītēja atbilde, ja Krievija raidītu raķetes uz Baltijas valstīm? Komentē NBS kapteinis
Lasīt citas ziņas

Esiet vērīgi, jo jūs neesat pilnībā informēti par situāciju, par tās progresu. Attiecīgi nevarat adekvāti spriest un lemt. Nāksies ievākt papildu informāciju, lai veiktu kādus svarīgus soļus dzīvē. Neizdariet emocionālus lēmumus! Jūsu enerģijas līmenis var būt nedaudz zemāks kā parasti, taču ar to pietiks, lai tiktu galā ar ikdienas lietām. Veltiet laiku, lai radītu sev apkārt līdzsvaru, atpūstos, rastu priekus, kas uzlādēs tavus enerģijas akumulatorus un palīdzēs tavai emocionālajai pasaulei nebūt saspringtai.

Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA

Jūsu spējas var tikt apšaubītas no apkārtējo puses, un jums vajadzētu būt uzmanīgiem, no kā esat iedvesmojies un ko izmantojat kā pamatu turpmākajām izvēlēm. Tas var būt mānīgi. Traucoties uz priekšu rutīnā, atcerieties arī par sevi un atpūtu. Lietas nevedīsies viegli un plūstoši, apbruņojieties ar pacietību. Līdz mēneša beigām jums būs diezgan daudz labu ideju, ko pārvērst re­alitātē. Netērējiet enerģiju lietām, kas nešķiet pareizas. Šis laiks liks izvērtēt, kas ir jūsu izvēle un kas ir jums citu uzspiesta izvēle.

Dvīņi

Nespēsiet pilnībā izpausties un saprast sevi, lai gan līdz mēneša beigām radīsies atkārtotas iespējas atrisināt problēmas, tomēr vairāk tās vēlēsieties aizmirst un pabāzt zem paklāja. Jums būs vajadzīga pozitīva enerģija un mīlestība, un, sekojot tai, jūs varat aizmirst, cik svarīgi ir izveidot drošu vidi vispirms sev, nevis to meklēt citur. Ja atrodaties nesaprotamā un nedrošā mīlas stāstā, mēģiniet paskatīties uz lietām vienkārši, tieši tā, kā tās notiek. Un pieņemiet realitāti.

Vēzis

Šis laiks jums piedāvā mazāk elastīgu risinājumu, kā tas ir bijis līdz šim. Jums būs jāpielāgojas jauniem apstākļiem, veidiem un jāievieš jaunas lietas savā dzīvē, lai virzītos tālāk un spētu kontrolēt savu ikdienu. Un, kad jūs uzņemsieties atbildību par saviem personīgajiem mērķiem, visas pārējās lietas sāks nostāties savās vietās. Saglabājiet distanci no tiem, kuri nevēlas būt ar jums, vai tiem, kuri nekādi nepalīdz un neatbalsta jūs jūsu ceļā.

Lauva

Jūs sagaida lieli emocionāli izvirdumi. Tiklīdz emociju uzliesmojumi pāries, jūs nonāksiet emociju gūstā. Situācijas un cilvēki nebūs gluži tādi, kā izskatās. To būs grūti pieņemt. Jums būtu vajadzīgs samierināties ar to, kas šķiet nepareizi un ko jūs nespējat mainīt. Pirms spersiet lielus soļus, jums ir jāpārbauda savas vērtības un attiecību kvalitāte savā dzīvē. Partnerattiecības var izjukt vienā mirklī, ja tiek glabāti noslēpumi. Esiet godīgi pret savām domām un emocijām, sev svarīgiem cilvēkiem.

Jaunava

Lai arī dzīve nostabilizēsies, jūs sapratīsiet, ka vēl ir daudz plānojama, sakārtojama un vēl vairāk uzlabojama. Nākamo nedēļu laikā ir viegli tikt pārprastam, tāpēc esiet piesardzīgs, kā veidojat sarunu un izvēlaties vārdus, jo īpaši attiecībā uz tiem, kas jums vistuvāk. Ejiet līdzi dzīves plūsmai! Un neapšaubiet jau izdarītās izvēles, tās vairs nevar mainīt, kā arī dzīvot pagātnē un pārdzīvot nav vajadzības. Turpiniet ticēt lietām, kas jūs iedvesmojušas pēdējo pāris nedēļu laikā. Rodiet spēku un prieku nākotnē.

Svari

Daži aizliegumi un idejas kalpos, lai aizsargātu jūs un jūsu mīļotos, taču tas jūs neatbrīvos no šaubām, kas nozīmēs, ka robežas būtu jānosaka citādi. Ir svarīgi kontrolēt situāciju augstāka mērķa sasniegšanai. Atcerieties, jūs neesat parādā nevienam un nav vajadzības īstenot citu cerības. Laiks ir relatīvs – dažas izvēles var izdarīt vienas nakts laikā, ja esat tām gatavs, tāpēc nevilcinieties tur, kur tas nav nepieciešams! Jūs nevarat un nevarēsiet pagriezt laiku atpakaļ, bet varat izmantot katru savu nākamo darbību, lai dotos pareizajā virzienā.

Skorpions

Situācijas izskatīsies miglainas un nesaprotamas. Pavadiet laiku saskarsmē ar dabu, ar sirdi nomierinošu un dziedinošu apkār­tni. Ir svarīgi izvairīties no toksisku cilvēku ietekmes ne tikai no ārpuses, bet arī cilvēkiem jūsu dzīvē. Dariet to, kas jums šķiet pareizi, un arī parūpējieties par sevi šajā procesā. Laikapstākļi dažkārt var nepatikt un pats laiks var būt nepielūdzams, taču rūpes par sevi pašu ir nepieciešamas, lai jūs varētu atbrīvoties no pagātnes rēgiem.

Strēlnieks

Esat bijis cerīgi noskaņots, pievērsieties vairāk emocionālām lietām, kas prasa godīgu atbildi no paša. Daži cilvēki atvērs jums savu sirdi, un jums nebūs nekādu grūtību darīt to pašu. Kad viss notiek bez šķēršļiem un plūstoši, viegli veidosies attiecības ar cilvēkiem, ar kuriem nekad nebijāt domājuši, ka tās ir iespējamas. Mēneša beigās vajadzētu sajust, ka ieplūst svaiga enerģija un ikdiena kļūs produktīvāka. Tuvojas īstais laiks īstiem soļiem. Esiet gatavi un neuztveriet savu laimi kā pašsaprotamu, tā ir atkarīga no jums.

Mežāzis

Lai gan pagātnes izvēles atstāj savas pēdas jūsu dzīvē, ir pienācis laiks atvadīties no novecojušām idejām un uz to pamatiem veidot kaut ko vēl labāku. Jūs esat gatavs kaut kam optimistiskākam un plašākam savā dzīvē. Tagad jums būs jāsper soļi, lai to sasniegtu. Lai gan jūsu ikdienas dzīve būs pārpilna ar visu ko, jūs varat justies neapmierināts kāda trūkuma dēļ. Dariet visu iespējamo, lai apmierinātu savas vajadzības, taču esiet piesardzīgs, lai nepārspīlētu. Ir lietas, kas tomēr labāk lai jums nav un nepieder.

Ūdensvīrs

Slēpsieties ikdienas darbos, cenšoties uzlabot finansiālo situāciju, mēģinot gūt līdzsvaru. Esiet pacietīgs, ne vienmēr risinājumu var pamanīt uzreiz. Un ne viss dzīvē ir paredzēts, lai to uzreiz atšķetinātu un saprastu. Tāpēc vēlreiz – esiet pacietīgs! Tāpat esiet piesardzīgs, lai jūsu labie nodomi pret citiem neievestu jūs tādā situācijā, kas patiesībā nenāks par labu. Jums ir pietiekami daudz darba savā personīgajā pasaulē, lai vēl pievērstos sabiedrībai ārpusē. Pievērsieties sev un turpiniet ceļu uz līdzsvaru un harmoniju.

SAISTĪTIE RAKSTI

Zivis

Visas idejas un sapņus, ko esat iedomājies, nevajadzētu aizmirst vai pamest malā. Sāksiet pamanīt un saprast, ka bez pienācīgas rīcības jūs laikus tos nesasniegsiet un nepietiek ar sapņošanu vien. Jums ir jānosaka rīcības virziens un jādara tas, kas nepieciešams sev, nevis jāseko citiem. Palīdzība un līdzjūtība nekad nav par sliktu, taču jums jānovelk veselīgas robežas, citādi varat tapt izmantots. Ja nejūtaties labi kopā ar kādu cilvēku, droši atvainojieties un dodieties prom. Esiet drosmīgs!

FOTO. Karaliene Elizabete II nodevusi savus pienākumus princim Čārlzam. Vai tas nozīmē viņas valdīšanas beigas?
Pēc šķiršanās no dzīvesbiedrēm, visi trīs grupas “Jumprava” Aigari tagad dzīvo vienā lauku mājā
VIDEO. “Tavs ķermenis nav tavs liktenis”: Latvijā dzimusī modele iekaro pasaules slavu par spīti tam, ka viņai amputēta kāja
VIDEO. Rokeris Frīdis par homoseksuālām attiecībām: “Es viņus par pilnvērtīgiem cilvēkiem neuzskatu!”
Krievijai ir kritušas maskas, tāpēc līdzšinējā agresijas atturēšanas sistēma Baltijā vairs nestrādā, apgalvo Kalniņš
“Visgrūtāk būs tiem, kuriem jādomā, kā samaksāt par savu vienīgo īpašumu.” Deputāte par skaudro realitāti
Kāda būtu NATO tūlītēja atbilde, ja Krievija raidītu raķetes uz Baltijas valstīm? Komentē NBS kapteinis
“Sadales Tīkls” nespēs šobrīd uzņemt sistēmā visu saules paneļu saražoto elektrību
Ābeles apsēdis lapu tinējs. Kā to apkarot?
Lasīt citas ziņas
Esi šodien pēc iespējams lielāks egoists! Horoskopi 7.jūlijam
Anrijs un Arkādijs – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
VIDEO. Fani uzslavē dziedātāju Adeli, kas pārtrauca koncertu, lai palīdzētu grūtībās nonākušam fanam
Tie nav viegli darbiņi! Prinča Viljama un Keitas Midltones trim bērniem mājās ir savi pienākumi
Krievu mediji: Laima Vaikule nekrietni izmanto savu valsti un nemaksā Latvijai nodokļus
FOTO. Smalkajā “pop-up” piknikā līdz rīta gaismai ballējušās slavenības un cilvēki no visas Latvijas
“Sadales Tīkls” nespēs šobrīd uzņemt sistēmā visu saules paneļu saražoto elektrību
“Visgrūtāk būs tiem, kuriem jādomā, kā samaksāt par savu vienīgo īpašumu.” Deputāte par skaudro realitāti
Tiesai nodod lietu pret vairākām personām, tostarp būvuzņēmēju Peilānu par krāpšanu austrumu robežas izbūvē
Pieminekļus ceļ un dzeju raksta! Kā ukrainieti Annu Kremļa propagandisti pataisīja par krievu svēto simbolu, viņai pašai nemaz nezinot
FOTO. Karaliene Elizabete II nodevusi savus pienākumus princim Čārlzam. Vai tas nozīmē viņas valdīšanas beigas?
Darba devējs nedrīkst diktēt augstskolām, kāds speciālists viņiem piemērots, uzsver Auziņš
Apinis: Laboratorija, aptieka, primārā aprūpe – ieteikumi priekšvēlēšanu solījumiem
Būsim ārējo parādu verdzībā, valdībai nepadomājot par sekām, norāda Krastiņš
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – 1922. gada 6. jūlijā
23:45
Agresoru valstī nespēlēs
23:00
1932. gada 6. jūlijā. Ministra vēstījums padotajiem
22:30