Foto: FreePik

Beidzot tev ir dota iespēja ieraudzīt lietas citā gaismā! Horoskopi no 22. septembra līdz 5. oktobrim 0

Kristīne Akmentiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”.

Auns

VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Vai mežā kritušu koku drīkst sazāģēt un vest to mājās, lai izmantotu malkai? 16
Krievijas pilsoņi Latvijā: “Man nav līdzpārdzīvojuma par cilvēku likteņiem, kas varētu doties nogalināt ukraiņus. Es pārdzīvoju par ukraiņu pusi” 95
Lasīt citas ziņas

Norisināsies svarīgas sarunas un veidosies attiecības, kas ļaus atvilkt elpu, atpūsties un pabūt mierā, lai atkal atgrieztos pie tiem darba pienākumiem un darbiem, kas palikuši nepabeigti. Varētu būt grūti būt godīgam ar savu partneri vai mīļoto, it īpaši, ja bijis kāds konflikts. Mēģiniet pārvarēt nespēju runāt atklāti. Paņemiet atvaļinājumu, izmantojiet šīs brīvās dienas un nedēļas nogales, lai rūpētos par savu garīgo labklājību, un pajautājiet sev, ko vēlaties darīt tālāk dzīvē. Nevienam citam nevajadzētu pieņemt lēmumus jūsu vārdā, un šī ir laba iespēja iekšējām pārrunām ar sevi, kas nepieciešama, lai saprastu savu nākamo soli.

Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA

Rudens atgādinās par fiziskiem ierobežojumiem un neapmierinātību, ko jau kādu laiku jūtat. Jums ir jārūpējas par sevi, savu ikdienas rutīnu un savu ķermeni, ja vēlaties sasniegt rezultātus, pēc kuriem dzīvē alkstat, pat ja tas šobrīd nešķiet prioritāte. Tiklīdz jūs pievērsīsieties sava ķermeņa labsajūtai, pasaule šķitīs vieglāk pieņemama un vadāma. Pietiekami izgulieties un veltiet katru iespējamo brīdi, lai gūtu ikdienas dzīves priekus un strādātu ar saviem iekšējiem emocionālajiem stāvokļiem. Jūs esat atbildīgs par to, kā jums klājas.

Dvīņi

Šis nav piemērots laiks, lai eksperimentētu ar lietām, par kurām jums nav pietiekami daudz informācijas, jo īpaši, ja tās saistītas ar līdzcilvēku spiedienu. Lieciet sevi pirmajā vietā, piešķirot vērtību saviem darbiem un attiecībām, kuras veidojat. Jums būs grūti runāt par savām emocijām, taču tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu mēģināt labot to, kas ir sabojāts, un atklāti apspriest savas iekšējās vēlmes. Ja kāds klaji ignorē un neklausās jūsos, viņam nebūtu jābūt jūsu tuvo cilvēku lokā.

Vēzis

Šis laiks liks jums ieraudzīt gaismu tuneļa galā un dos jums laiku mainīt skatījumu uz to, kas jūsu dzīvē ir patiesi vērtīgs un kas ne. Dažas kļūdas jau varētu būt pieļautas, citas ir vēl iespējamas, taču tas ir tikai cilvēcīgi, un šobrīd jūs varat sev piedot un atlaist to, kas nav sanācis, un ar tīru apziņu doties tālāk dzīvē. Ikdienu var satricināt ģimenes problēmas. Var būt neiespējami kontrolēt citus cilvēkus, viņu rīcību. Taču jūs vienmēr varat turēt viņus veselīgā distancē no sevis..

Lauva

Beidzot jums ir dota iespēja redzēt lietas citā gaismā, un šis var būt ideāls laiks, lai sāktu jaunu mīlas stāstu vai dotos pilnīgi jaunā virzienā profesionālā jomā, darbos, kas jūs motivē. Dienas steigsies, liekot jums uztraukties par iespējām, kuras, iespējams, esat palaidis garām. Taču nav vērts ilgstoši atrasties šajā stresā, palaidiet vaļā to, ko vairs nevar mainīt. Neļaujiet toksiskiem cilvēkiem sabojāt jūsu garastāvokli vai ikdienu.

Jaunava

Tas, ko jūs uzskatāt par vērtīgu, var parādīties pavisam citā gaismā kādam no jums tuviem cilvēkiem un var nesaskanēt ar viņu vērtību sistēmu, ko ļoti atklāti jums norādīs. Jums savukārt tas mācīs noteikti palikt pie tā, ko uzskatāt sev par pareizu. Ja atteiksieties no tā, kas jums ir svarīgs kāda cita vēlmju dēļ, jutīsieties nelaimīgs. Daži cilvēki var pievilt, taču dusmas nepalīdzēs atrisināt problēmas. Ja jūtat, ka jūs nesadzird vai neredz tādu, kāds jūs patiesībā esat, runājiet ar tiem, kuri labāk saprot jūsu nostāju.

Svari

Šis varētu būt piemērots brīdis, lai īstenotu noteiktas idejas un vēlmes. Tomēr jums nebūs viegli būt tiešam un pilnīgi godīgam pret sevi un citiem. Dusmas pieaugs viegli un ātri, un kāds cilvēks, kuru ievainos jūsu emocijas, var izraisīt daudzas problēmas, tāpēc kontrolējiet sevi. Sajūtiet robežas un pieturieties pie tām. Pamaniet labo un visu, kas izdevies, esiet atvērts un laimīgs. Patiess atbalsts jums tiks sniegts, ja jūs uzņemsieties atbildību par to, kā veidojat attiecības ar cilvēkiem savā dzīvē.

Skorpions

Lai gan jūs jūtat spriedzes pieaugumu, jums ir grūti pieņemt zināmus notikumus un tukšus vai virspusējus izteikumus no apkārtējiem cilvēkiem. Šis ir liels izaicinājumu laiks saziņai ar citiem, jo redzēsiet visus trūkumus un negodīgumu. Stipriniet sevi – staigājiet, trenējieties un turpiniet kustēties. Kustības palīdzēs jums attīrīt prātu un izveidot veselīgu rutīnu, kas jums ļoti palīdzēs nākamajos mēnešos.

Strēlnieks

Saglabājiet savu cieņu neatkarīgi no izaicinājumiem, ar kuriem sastopaties. Jums jāapzinās, ka jūsu iekšējais godīgums un patiesība vienmēr ir jāsaglabā nesatricināmi neatkarīgi no tā, cik daudz cilvēks, ar kuru sastopaties, izvēlas slēpties vai melot. Jūsu paša ziņā ir noteikt savas dzīves ritmu un to, kādus cilvēkus sev pietuvināt. Šis laiks var radīt lielas pārdomas par to, cik patiesībā īsteni tuvi cilvēki izprot jūs.

Mežāzis

Gandarījumu radīs mazie prieki. Lielāko prieku radīsiet darba vietā un attiecībās, kas ir produktīvas un noved pie rezultātiem, nevis apgrūtina. Ar praktisku pieeju jūs atradīsiet līdzīgi domājošus cilvēkus, kuri jūs atbalstīs un saņems arī jūsu atbalstu. Mazāk runājiet un vairāk koncentrējieties uz konkrētiem mērķiem un lietām, kas jāpaveic. Materiālajai pasaulei un jūsu ķermenim ir vajadzīga stabilitāte nevis ar garīgiem centieniem, bet gan ar konstruktīviem darbiem, rutīnu, kas palīdzēs jums justies labi.

Ūdensvīrs

Šķiet, ka šobrīd degpunktā ir līdzsvars starp darbu un brīvo laiku, starp rutīnu un atpūtu, un vienmēr ir atrodams zelta vidusceļš, kad rodi prieku vienkāršās dzīves lietās. Lai gan jūs nevarēsiet paļauties uz kādu citu, jūs vienmēr varat paļauties uz sevi, sajūtām un aso prātu. Jūsu iekšējais kompass norāda jums īsto ceļu, ja tikai skatāties pareizajā virzienā un noliksiet malā pagātnes problēmas, kas vairs neskar jūs ikdienā.

SAISTĪTIE RAKSTI

Zivis

Daži ideāli ir grūtāk sasniedzami nekā citi. Neesiet pārāk agresīvs un nesaudzīgs pret sevi, ja nesasniedzāt dažus panākumus, ko vēlējāties. Jums jābūt iecietīgam pret sevi. Būt aizņemtam un nespēt sniegt uzmanību kādam, kuru mīlat, nebūs labākais risinājums, jums jāizvērtē prioritātes. Veselīgas attiecības prasa piepūli no abām pusēm, un, ja līdzsvara nebūs, jūs jutīsieties nelaimīgs. Esiet pats sev labākais draugs un atbalstiet savu emocionālo labsajūtu, pirms koncentrējaties uz citiem cilvēkiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
FOTO. Princis Harijs karalienes nāves dienā bijis tik saniknots, ka noraidījis sava tēva Čārlza ielūgumu uz vakariņām. Kas starp abiem notika? 27
Agris un Agrita – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
VIDEO. Kāds ir vienmēr perfektās frizūras noslēpums? Latviešu aktrise Ieva Florence-Vīksne atklāj, kā rūpējas par saviem matiem 5
FOTO. Dziedātāja Līga Rīdere kļuvusi par māmiņu ceturto reizi: bērniņam dots pavisam neparasts vārds
VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Vai mežā kritušu koku drīkst sazāģēt un vest to mājās, lai izmantotu malkai? 16
Krievijas pilsoņi Latvijā: “Man nav līdzpārdzīvojuma par cilvēku likteņiem, kas varētu doties nogalināt ukraiņus. Es pārdzīvoju par ukraiņu pusi” 95
Ārste skaidro, kāpēc nav vērts laboratorijās pārbaudīt ērces: “Nevienam to neiesaku”
Vai tiešām sašķobījusies Raimonda Paula veselība? Krauze atklāj, kā patiesībā jūtas komponists
Lasīt citas ziņas
“Facebook” dibinātājs Marks Zakerbergs priecīgs paziņo – kļūs par daudzbērnu tēvu
Tu ar savu neatlaidīgo attieksmi šodien pārsteigsi daudzus! Horoskopi 24.septembrim
Vanda, Veneranda un Venija – šīs dienas gaviļnieces. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
FOTO. “Kamilla gandrīz aizrijās ar tēju”: princis Harijs neierasti piedāvājis atrisināt domstarpības karaliskajā ģimenē
VIDEO. “Kad tu ej pa pļavu un gribas tās citas puķītes noplūkt”: Māris Gulbis atzīst – pats bijis vainīgs pie ģimenes izjukšanas 17
VIDEO. “Superīgas atmiņas!”: mūziķis Lauris Reiniks parāda kādu savu talantu, par ko daudzi, iespējams, pat nenojauta
Atklāj, cik Krievijas pilsoņi jau lūguši patvērumu Latvijā mobilizācijas dēļ
“Ir jāceļ minimālās algas, lai izvilktu darbinieku no verdzības stāvokļa!” Feldmans skaidro, kā rīkojās igauņi 41
Naktī nezināmi vandaļi Krievijas karoga krāsās nokrāsojuši uzrakstu “Bolderāja” 1
VIDEO. “Zilīšu bataljonam” pirmie zaudējumi. Pa ceļam uz fronti pārdzērušies krievi sakaujas savā starpā
Vai tiešām sašķobījusies Raimonda Paula veselība? Krauze atklāj, kā patiesībā jūtas komponists
Bijušais mājas vecākais atklāj, ka iekaustīts, kad mēģinājis pārliecināt iedzīvotājus par nepieciešamību veikt ēkas siltināšanu
“Pēc Vairas Vīķes-Freibergas neviens prezidents nav uzstādījis Latvijas ilgtermiņa attīstības plānus!” norāda Ēķis 31
“Neturēt vaļā logus, netecināt ūdeni, mazgājot zobus!” Eksperti stāsta, kā mājsaimniecībām taupīt energokrīzes laikā
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Naktī nezināmi vandaļi Krievijas karoga krāsās nokrāsojuši uzrakstu “Bolderāja” 1
12:15
Agris un Agrita – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
11:58
Ķīpsalā top viedā pilsēta, kurā būs gudrās stāvvietas, viedais apgaismojums un citi risinājumi
11:32