Foto: Shutterstock

Veiksies gandrīz viss, pie kā tu viņš pieķersies, vai tas būtu darbā vai mājās! Horoskops no 10. līdz 16. janvārim 3

“Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Auns

Šonedēļ viņš pats īsti nezina, ko grib, tas var radīt grūtības. Labāk ieturēt nelielu pauzi, pacensties tikt skaidrībā ar savām jūtām un tad rīkoties saskaņā ar tām.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124
Lasīt citas ziņas

Viņā cīnās vēlme saglabāt visu, kā ir pašreiz, un jaunas, oriģinālas idejas, kas prasa tikpat jaunus un oriģinālus risinājumus. Šķiet, ka šoreiz uzvarēs bailes no jebkādām izmaiņām, tomēr nerealizētās idejas nebūs aizmirstas. Mūsu ieteikums – nedaudz atlikt to realizēšanu.

Dvīņi

Šonedēļ apkārtējie ne visai izprot viņu rīcību un nodomus, taču domājams, ka tas viņus neatturēs no aktīvas rīcības un savu nodomu īstenošanas. Tas nebūs viegli, taču enerģijas pietiks, perioda beigās viņi, domājams, būs ar sevi apmierināti.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Veiksies gandrīz viss, pie kā vien viņš pieķersies, vai tas būtu darbā vai mājās. Gadumijā būs izdevies atpūsties, uzkrāt spēkus un nu atliek tikai likt tos lietā – panākumi neizpaliks. Mājās un ģimenē jāseko intuīcijai, tad viss būs labi.

Lauva

Arī viņa gadumijā ir labi atpūtusies un nu metas pie darba ar visu sparu. Viņas plāni ir lieli un, domājams, Lauva tos realizēs. Attiecībās ar tiem, kuri tuvi un dārgi, planētas sola saskaņu un patīkamu kopā būšanu.

Jaunava

Mierīga nedēļa, lai viņa varētu nodarboties ar savām lietām un gūt tajās panākumus neatkarīgi no tā, ko viņa izdomās. Vienīgā nelaime – pārlieku iegrimstot savās lietās, iespējams aizmirst par citiem, vēlāk tas var atspēlēties.

Svari

Darba lietās vislabāk veiksies, pieslīpējot iepriekšējā gadā iesākto. Brīvajā laikā zvaigznes modinās interesi par visu, kas jauks un skaists gan savstarpējās attiecībās, gan mākslas baudīšanā.

Skorpions

Viņš vēlas paveikt ko tādu, kas izmainītu visu gan tuvākajā, gan tālākajā apkārtnē, tomēr viņš īsti nezina, kā to izdarīt, tādēļ bēdājas. Būtu labi, ja viņš savas bēdas neslīcinātu alkoholā vai arī kur citur, bet pakonsultētos par darāmo ar zinošākiem ļaudīm.

Strēlnieks

Arī viņš grib gandrīz to pašu – izdarīt tā, lai pasaulē valdītu miers un harmonija, bet arī viņam nav skaidrības, kā to panākt. Astrologi iesaka pacensties sasniegt harmoniju vismaz sevī un pēc tam tuvākajā apkārtnē.

Mežāzis

Ja vien viņš būs centīgs savu plānu realizēšanā, zvaigznes būs viņa pusē. Tiesa, ar centību vien nepietiks, būs nepieciešams arī pareizs un gudrs rīcības plāns. Parakstot līgumus un vienošanās, svarīgi pastāvēt uz savām interesēm.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Vislabāk turpināt jau iepriekš iesākto – no jauna iesāktais var sadurties ar grūtībām. Svarīgi ievērot līdzsvaru starp tradicionāliem un jau zināmiem un arī jauniem un oriģināliem risinājumiem. Nedāvāt savu labvēlību tiem, kuri nav to pelnījuši.

Zivis

Šonedēļ viņas ir sapņotājas. Lai arī tas nav visai labi, lai jau šobrīd sasniegtu ko ievērojamu, šonedēļ radušās ieceres var likt pamatu kam lielam un pamatīgam nākotnē. Pļaujas laiks Zivīm – radošo profesiju pārstāvēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.