Hosa pārceļas pie Sējēja uz Prāgu 0

Viens no Rīgas “Dinamo” jaunāko laiku labākajiem uzbrucējiem slovāks Marsels Hosa nākamo sezonu aizvadīs Prāgas “Lev” komandā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Kokteilis
Melnā svītra ir aiz muguras: šīs zodiaka zīmes septembra beigās beidzot spēs atvadīties no problēmām
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Lasīt citas ziņas

Prāgas “Lev” komandas jaunais ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs, kurš četras sezonas pildīja līdzīgus pienākumus Rīgā, par Marsela Hosas piesaisti Prāgas klubam pavēstījis speciālā preses konferencē. Turklāt tas nav vienīgais “Lev” pirkums. Komandu papildinās arī Gagarina kausa ieguvējs Maskavas Dinamo” rindās Jakubs Klepišs, aizpērn Rīgā uzspēlējušais Slovākijas izlases uzbrucējs Jurajs Mikušs, pašlaik pasaules čempionātā Čehijas izlasē spēlējošie aizsargi Ondržejs Ņemecs un Tomašs Mojzišs.

Prāgas “Lev” nākamās sezonas budžets būs 19 miljoni eiro, tātad gaidāmi vēl citi skaļi pirkumi. Kluba mērķis ir izveidot konkurētspējīgu komandu no čehu un slovāku hokejistiem, lai līdzjutēji apmeklētu kluba spēles un justu, ka tā ir viņu komanda, kas cīnās pret krieviem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.