Praktiski
Svētki

Idejas, ko uzdāvināt vecmāmiņai un vectētiņam Ziemassvētkos0

Foto: Freepik

Bieži vien dāvanas izvēle vecākajai paaudzei sagādā gana daudz grūtību, jo sadzīves preces sen jau sagādātas, dzīvoklis iekārtots un apģērbs sapirkts. Mazbērni, atceroties mīlestībā pavadīto laiku bērnībā, vēlas pateikties mīļajai omītei vai opītim tā, lai viņiem no prieka un pārsteiguma iemirdzētos acis.

Kāpēc gan neiepriecināt senioru, uzdāvinot piemērotu gadžetu, kas krietni atvieglos ikdienu?

Putekļsūcējs – robots

Ja vecvecākiem pieder māja, tad daudz spēka tiek veltīts tās uzturēšanai kārtībā. Kāpēc gan neatvieglot ikdienu, uzdāvinot putekļsūcēju, kas katru dienu gluži kā mājkalpotāja nopucēs grīdas arī tur, kur grūti tikt klāt?

Vienkāršs un saprotams viedtālrunis

Ja vecvecāki ar modernajām tehnoloģijām ir uz jūs, tad viņi paši nekad neizvēlēsies tālruni ar skārienjutīgo ekrānu. Pirmajam tālrunim jābūt maksimāli vienkāršam un saprotamam.

Būs jauki pavadīts laiks kopā, ierādot tālruņa lietošanu, bet pēc tam prieks par mazbērnu atsūtītajām fotogrāfijām un iespēja sekot līdzi ikdienas gaitām.

Teleskopiskais magnēts

Šī var būt patiešām noderīga lieta ikdienā, ja pieliekšanās sagādā grūtības. Nokritušas atslēgas vai saspraude? Magnēts no pietiekami liela attāluma palīdzēs to atrast bez problēmām, turklāt tas ir viegli ieliekams kabatā, tādēļ var būt noderīgs palīgs arī garāžā vai citā telpā ārpus mājas.

Digitālais fotorāmis

Saistītie raksti

Bieži vien tuvo cilvēku fotogrāfijas rāmīšos sadzeltē, jo netiek mainītas. Digitālais fotorāmis, kur bildes mainīsies cita pēc citas, vecvecākiem ļaus būt klātesošiem visos notikumos un neļaus garlaikoties.

GPS viedpulkstenis

Pulkstenis būs ne tikai lielisks aksesuārs, bet var būt noderīgs arī jūsu sirdsmieram, nosakot seniora atrašanās vietu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.