Foto – LETA

Ieskandina Karjeras nedēļu 0

Pievieno LA.LV

Karjeras nedēļa 20 Latvijas pilsētās norisināsies no 12. līdz 16. oktobrim, taču jau šonedēļ notiek pasākumi, kas šo nedēļu ieskandina.

Nepatīkams pārsteigums Nakts tirgū: Pārdevējas taču ne tikai nerunā latviski, bet pat nesaprot, ko viņām jautā! 71
Šie ziedi atņem spēku un veselību: 5 augi, kurus labāk nestādīt mājas tuvumā
TV24
Alga nav mazāka par 2000 eiro! Armands pastāsta, kas ir šī Latvijā un citviet labi apmaksātā profesija
Lasīt citas ziņas

Lai jauniešos raisītu interesi par profesiju daudzveidību un radītu vēlmi tās tuvāk iepazīt, vakar Vecrīgā atklāta interaktīva instalācija “Atver profesijas durvis!”. Instalācija iepazīstina ar konditora, mikrobiologa, ārsta, programmētāja, ugunsdzēsēja, modes dizainera un būvinženiera profesijām.

Atklāšanas pasākumā simboliski durvis uz šīm profesijām atvēra septiņi profesionāļi, kas iedvesmoja jauniešus iepazīt dažādas profesijas. Piemēram, ar konditora profesiju iepazīstināja kafejnīcas “Lapsas Māja” īpašniece Liene Zemīte, bet ar modes dizainera amatu – Natālija Jansone.

CITI ŠOBRĪD LASA

Instalācija apskatāma Kaļķu un Vaļņu ielu krustojumā, tā būs apskatāma līdz 16. oktobrim. Karjeras nedēļas vadmotīvs šogad ir “Atver profesijas durvis!”, tāpēc tā būs veltīta nākotnes profesijas iepazīšanai radošā un atraktīvā veidā. Nedēļas laikā skolēni tiksies ar dažādu profesiju pārstāvjiem, viesosies dažādos uzņēmumos. Pasākumu programma pieejama interneta vietnē: www.viaa.gov.lv/karjeras_nedela. Karjeras nedēļu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.