Publicitātes foto

Ieskandināt Ziemassvētkus kopā ar Ilgu Reiznieci 0

Pievieno LA.LV

Latvijas Nacionālā vēstures muzeja Tautas frontes muzeja nodaļā ceturtdien, 14. decembrī plkst. 18 Ziemassvētku ieskaņā notiks muzeja apmeklētāju sadziedāšanās ar mūziķes, folkloras grupas “Iļģi” dibinātāju un vadītāju Ilgu Reiznieci, LA.lv uzzināja muzejā.

Kokteilis
Padomju cilvēka ieradumi, kas noved pie nabadzības: no tiem jau sen bija jāatsakās
Kokteilis
2026. gada maijs – divu pilnmēnešu mēnesis: labvēlīgās dienas naudai, mīlestībai un karjerai
Kokteilis
Ārzemnieku gastronomisks šoks: 4 ēdieni, kas mums šķiet normāli, bet citiem liek šausmās nobālēt
Lasīt citas ziņas

Sarīkojumā Ilga Reizniece stāstīs par latviskā folkloras mantojuma jēgu un nozīmi Trešajā atmodā un mūsdienās, par atmodas laika bērnu un mazbērnu dziesmām, par padomju okupācijas gados no svinamo dienu saraksta “izgriezto” Ziemassvētku atjaunošanu latviešu gadskārtu kalendārā. Un, protams, dziedās un aicinās dziedāt arī klātesošos.

Tie, kurus interesē apskatīt Tautas frontes muzeja ekspozīciju speciālista vadībā, aicināti ierasties muzejā jau plkst. 17. Ekskursijas noslēgumā būs iespēja iepazīties ar patstāvīgās ekspozīcijas “Atmoda – LTF – neatkarība” jaunāko papildinājumu – virtuves telpu, kāda namā pastāvēja Latvijas Tautas frontes laikā 20. gs. 80./90. gados.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.