Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – Shutterstock

Iespējamie iemesli, kāpēc tu joprojām esi viena 3

Tu esi jau ilgāku laika viena pati, bet labprāt vēlētos sastapt sev tīkamu vīrieti un ļauties skaistām attiecībām. Kāpēc Tev neizdodas, lai gan tik ļoti to vēlies? Uzzini iemeslus, kādēļ iespējams joprojām esi viena.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Mājas
Vārītus rīsus nedrīkst uzglabāt ilgāk par vienu dienu! 10 bieži pieļautas kļūdas gatavojot, kas var izraisīt saindēšanos ar pārtiku
Lasīt citas ziņas

Tavā dzīvē nav vietas
Kad sieviete dzīvo viena, viņa cenšas savu dzīves telpu un laiku aizpildīt tik ļoti, lai nekad nebūtu jāsēž mājās un jāgarlaikojas. Tas nozīmē, ka viņa uzņemas vairāk darba pienākumus, aktīvi pavada brīvo laiku, veido ciešākas attiecības ar draugiem un iesaistās vēl visādās blakus nodarbēs. Enerģētiski pie šādi saplānotas dzīves nav nemaz brīvs stūrītis, kur tad to otru pusīti likt.

Atbrīvo telpu savā dzīvē! Piemēram, skapī sakārto drēbes tā, lai viens plauktiņš ir brīvs. Gultā guli tikai vienā pusē, lai blakus puse ir brīva. Ieplāno vienu dienu nedēļā pavadīt mājās. Savā galvā iztīri domas un atbrīvo vietu jaunām un skaistām domām. Neievies šādas pārmaiņas vienā rāvienā, bet procesā, noskaņojies uz šī viļņa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tu nezini, ko vēlies
Ja Tu nezini, kādu otro pusīti vēlies, tad Tev nav iespējas enerģētiski piesaistīt to. Atrodi laiku, kad mājās apsēsties klusumā un uzrakstīt vēstuli pati sev. Apraksti tieši tādu cilvēku, kādu Tu vēlies satikt – gan rakstura īpašības, gan arī ārējo izskatu. Apraksti arī to, kā Tu vēlies justies kopā ar viņu.

Tu neesi atvadījusies no iepriekšējām attiecībām
Lai dotos uz priekšu, ir jāsakārto visas pagātnes lietas. Uztaisi pati sev domu revīziju par to, ar ko nevari tikt galā un kas pietrūkst, lai Tu varētu doties uz priekšu. Ja ir kādi neizrunāti jautājumi ar Tavu iepriekšējo otro pusīti, nevelc garumā un atrisini tos. Ja tādas iespējas nav, piedod sev un viņam visu, kas noticis un palaid vaļā. Nemeklē dažādus attaisnojumus, kļūdas un iemeslus – pārstāj to visu un dodies uz priekšu, jo Tevi sagaida kas daudz skaistāks un labāks, kam Tu šobrīd pat nedod iespēju.

Tu nejūties mīlestības vērta
Vispirms Tev ir jānoskaidro, kā Tu zini, ka neesi mīlestības vērta. Kurš Tev tā teica? Ja šī sajūta ir dziļi Tevī, ir vērts meklēt palīdzību no malas, lai atrisinātu sāpi. Mēs pilnīgi visas bez izņēmumiem esam mīlestības vērtas!!! Ja Tu pati sevi mīlēsi, būsi sev visdārgākā un mīļākā pasaulē, lutināsi un lolosi sevi, arī citi to ieraudzīs un gribēs būt daļa no Tavas dzīves. Tev ir jāparāda citiem, cik lielas mīlestības vērta Tu esi!

Tu netici, ka spēsi satikt īsto

Vai Tu esi no tām, kas netic, ka tādi īstie eksistē? Protams, ir grūti noticēt tam, ko Tu neesi satikusi. Par īstajiem un neīstajiem var strīdēties ilgi un dikti – abām pusēm atradīsies aizstāvji. Patiesībā, vai nu Tu tici īstajiem vai nē, taisnība ir abos gadījumos. Jautājums ir pavisam cits – vai Tu vēlies satikt īsto? Ja Tu tam ticēsi, tad satiksi, ja nē, tad īstie neeksistē un Tev nebūs tā laime viņu satikt. Izvēlies, ko tad Tu īsti vēlies satikt?

Tu gaidi mīlestību no citiem cilvēkiem
Tu sagaidi, ka atnāks tas otrs cilvēks un iedos Tev to mīlestību. Patiesībā jau mīlestība nedzīvo citos cilvēkos, bet gan katrā pašā. Neviens nevar atnākt un iedot Tev to, kā Tev nav pašai, jo ko tad Tu dosi pretī? Mīlestība sākas sevī! Tā sākas brīdī, kad Tu izvēlies to otru mīlēt un kad Tu ļauj sevi mīlēt, un nevienu brīdi ātrāk. Tā pilnīgi noteikti nesākas brīdī, kad esi ielaidusi sevī visas pasaules sāpes un gaidi, kad kāds nāks paņems tās nost un sapildīs Tevi ar mīlestību. Izmet šos krāmus no savas galvas ārā un sāc audzēt sevī mīlestības asnus, lai tie var iesakņoties arī otrā cilvēkā un uzplaukt skaista mīlestība!

Reklāma
Reklāma

Tu esi pārāk noslēgta
Mīlestība vienā dienā neieradīsies pie Tevis uz vakariņām. Lai sastaptu savu izredzēto, Tev būs vien jādodas ārā no mājām. Pamaini savu draugu loku, pieņem uzaicinājumus uz ballītēm, piesakies kādos interešu kursos, dodies uz koncertiem un citiem pasākumiem. Tu nekad nezini, kur un kā sastapsi savu nākamo otro pusīti, tādēļ izmanto izdevības un biežāk saki “jā” dažādiem piedāvājumiem.

Tu raidi nepareizus signālus

Ja esi jau bez nopietnām attiecībām ilgāku laiku, Tevi var pārņemt izmisums. Tā iespaidā Tu esi gatava darīt jebko, lai iegūtu pretējā dzimuma uzmanību un sāc raidīt visa veida signālus tik ar vienu nozīmi “esmu viegli iegūstama”. Savukārt pretējais dzimums to uztver ļoti tieši – viņuprāt, Tevi nopietas attiecības neinteresē, tikai izklaide. Raidot šos greizos signālus, Tu pievērs viena tipa vīriešu uzmanību, smagi vilies tajā, ko iegūsti un kļūsti vēl tikai nelaimīgāka. Lai izkļūtu no šī apburtā loka, beidz uzvesties kā viegli iegūstama, bet gan kā sieviete, kas vēlas nopietnas attiecības.

Tev ir pārāk augstas prasības
Kopš bērnu dienām mums tiek iepotēts, ka īsts vīrietis līdzinās princim – viņam pieder karaļvalsts, viņš nāk mūs izglābt, viņš ir garš un stalts muskuļkalns, kuram itin viss ir pa spēkam. Tādi vīrieši dzīvo tikai grāmatās. Vērtē cilvēkus pēc tā, kā Tu jūties ar viņiem kopā, ko vari iemācīties no viņiem un vai kopā ar viņiem jūties droši. Iespējams Tu jau esi iepazinusies ar savu nākamo otro pusīti, bet nemaz nedod Jums iespēju, jo viņš neatbilst Tavam scenārijam galvā. Atmet savas augstās prasības, aizmirsti par savu scenāriju un ļaujies jūtām.

Tu esi pārāk valdonīga
Demonstrējot to, cik lieliski ar visu proti tikt galā, cik esi spēcīga un gudra, Tu nevis piesaisti vīriešus, bet gan atbaidi viņus. No malas izskatās, Tu esi tik pašpietiekama, ka Tev neviens nav vajadzīgs. Jā, vīriešiem patīk gudras un spējīgas meitenes, bet viņiem simpatizē arī sievišķīgs vājums, trauslums un sievietes, kurām vajadzīgs blakus vīrietis. Tieši tā Tev arī jāļauj justies savai topošajai otrajai pusītei. Lai Tev pietiek drosme justies vājai un paļauties uz vīrieti!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.