Foto: Bezvests.lv/Facebook.com

Iespējams, gājusi cauri parkam: Balvos pazudusi sieviete 0

Pievieno LA.LV

Šā gada 16. septembrī no sociālās aprūpes pansionāta Balvos izgāja un atpakaļ neatgriezās 41 gadus vecā Ingrīda Rukute, vēsta sabiedriskā organizācija “Bezvests.lv”.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lasīt citas ziņas

Pēc radinieku teiktā, sieviete pazušanas dienā ap plkst. 8:00 izgāja no sociālās aprūpes pansionāta Balvos, lai dotos uz pilsētu. Iespējams, Ingrīda gājusi caur parku, kur blakus atrodas Balvu ezers. Teica, ka vakarā būs atpakaļ, bet līdz šim brīdim par viņu nav nekādu ziņu.

Pazīmes: 160 cm gara, vidējas miesas būves, gaiši mati, valkā brilles.

Bija ģērbusies: gaišā apģērbā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdzi bija: mobilais telefons CAT S60 ar Amigo priekšapmaksas karti.

Ja jums ir kāda informācija par attēlā redzamās sievietes atrašanās vietu, lūdzam steidzīgi ziņot “Bezvests.lv” pa tālruni 22 084 084 vai policijai pa tālruni 110.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.