Igauņi paņēma, ko vajadzēja 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Vakar noslēdzās Nāciju līgas izcīņas 2022./2023. gada sezonas grupu spēles. Igaunija viesos ar 4:0 sagrāva Sanmarīno un prognozējami izcīnīja pirmo vietu D grupā, kur otrā palika Latvija.

Abas izlases nākamajā Nāciju līgas reizē spēlēs līmenī augstāk – C grupā. Igauņiem gan tagad ir teorētiskas cerības tikt pie “play off” spēlēm 2024. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā, taču tad jāsakrīt vairākiem faktoriem kvalifikācijas pirmajā fāzē. Eiropā daudz vairāk apspriež angļu izgāšanos šajā turnīrā, jo viņi izkrituši uz B grupu.

Pēdējā mačā angļi parādīja raksturu mačā pret Vāciju, atspēlējoties no 0:2 un 83. minūtē panākot 3:2. Uzvaru gan neizdevās nosargāt, jo četras minūtes vēlāk savus otros vārtus spēlē guva Vācijas izlases futbolists Kajs Havercs, izraujot neizšķirtu 3:3.

Grupā uzvaru guva Itālija, kas izšķirošajā mačā ar 2:0 pārspēja Ungāriju. Tāpat starp augstākā līmeņa komandām savās grupās uzvarēja Horvātija un Nīderlande, tuvu tam bija arī Portugāle, ja vakar paņēma punktu pret Spāniju.