Kokteilis
Apbrīno

Ilze Jurkāne atkal ir brīvas sievietes statusā0

Vēl nesen portāls kokteilis.lv rakstīja, ka finansiste, gardēde un grāmatu autore Ilze Jurkāne ir gatava astotajai mīlestībai. Pērnā gada novembra izskaņā viņa apmeklēja koncertu Operai 100 kopā ar Ginesa rekordistu un klavierbūvētāju Dāvidu Kļaviņu, un atklāja, ka uzsākot jaunas attiecības, viņa būs daudz piesardzīgāka, vēršot uzmanību, lai partnerim ir tādas pašas dzīves vērtības kā viņai. Vien pāris mēnešus pēc tam izskanēja baumas, ka sabiedrībā zināmā dāma Ilze Jurkāne jau šovasar, jūlijā, plāno iestūrēt laulības ostā.

Tagad Jurkāne atzinusi, ka pusgadu ilgās attiecības ar slaveno klavieru meistaru Dāvidu ir pārtrauksi. “Esmu sapratusi, ka ilgstošas attiecības ar Dāvidu nevēlos… Man vajag ne tikai draugu, bet arī tās dziļās emocijas. Ja es dzīvē esmu mīlējusi – un es esmu mīlējusi, un mīlestība ar Jāni bija ļoti ilga, tad jaunai mīlestībai jābūt ļoti dziļai,” finansiste un grāmatu autore Ilze Jurkāne pastāstīja žurnālam “Privātā Dzīve”.

Pirms trim gadiem Latvijā pazīstamā kulinārija eksperte un finansiste piedzīvoja skandalozu šķiršanos no kādreizējā ārlietu ministra Jāņa Jurkāna. Ilzes un Jāņa laulība ilga 22 gadus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.