Foto – Leta

Intars Busulis izziņo Latvijas koncerttūri 1

Pievieno LA.LV

Solists Intars Busulis un “Abonementa orķestris” 2015. gada maijā uzsāks koncertu sēriju Latvijā, uzstājoties piecās Latvijas pilsētās, aģentūru BNS informēja mūziķa menedžere Una Taal-Medvide.

“Latvietis atkal cenšas apkrāpt latvieti, cerot, ka pircējs nepamanīs!” Vīrietis veikalā piefiksē to, ko daudzi visdrīzāk palaiduši garām
Kokteilis
7 latviešu dīvainības, ko saprotam tikai mēs paši un kas mums šķiet absolūti normālas
Kokteilis
“Pagaidām viņa ir nepārspēta!” Latvieši visai atklāti apspriež mediķes Rozentāles personīgo dzīvi 24
Lasīt citas ziņas

Piecu koncertu sēriju Busulis kopā ar “Abonementa orķestri” uzsāks Rēzeknē, Latgales kultūras centrā GORS nākamā gada 16. maijā.

Vēl mūziķi viesosies Cēsīs, Liepājā un Talsos, savukārt noslēguma koncerts notiks koncertzālē “Dzintari” 4. jūlijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdz Latvijas koncerttūrei Busulim paredzēta koncertēšana Krievijā, kur ir izsludināts, viņa pirmais solo koncerts, kas notiks Sanktpēterburgā, 19. februārī.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.