Reklāmraksti

Intergaz: drošākie gāzes baloni sadzīves vajadzībām0

Publicitātes foto

Intergaz sadzīves vajadzībām izmantojamie gāzes baloni – drošākais risinājums Jūsu mājoklim vai vasarnīcai jau šodien!

Vai tev ir kādreiz ir nācies pārtraukt maltītes gatavošanu uz gāzes plīts, jo gāzes balonā pēkšņi izbeigusies gāze, tad tu labi zini, cik nepatīkama šāda negaidīta plānu maiņa var būt. Visdrīzāk tev nāksies pamest pusgatavo maltīti, saģērbties un steigties uz tuvāko degvielas uzpildes staciju vai kādu no specializētajiem veikaliem, lai iegādātos jaunu gāzes balonu, tad ar to dotos atpakaļ mājās, un pieslēgtu to savai gāzes plītij.

Ja tas neizklausās pēc visaizraujošākā veida, kā pavadīt vakaru, tad zini – tev tas vairs nav jādara! Uzņēmums Intergaz piedāvā par visu parūpēties tavā vietā (nu, varbūt, izņemot vakariņu pagatavošanu…) – uzņēmums nodrošina ne tikai gāzes balonu maiņu, piegādi un uzstādīšanu, bet arī 100% drošības garantiju – Intergaz piegādātie gāzes baloni ir drošākais risinājums ikvienai mājsaimniecībai! Lasi tālak, lai uzzinātu vairāk par Intergaz piedāvāto gāzes balonu drošību un uzstādīšanu!

Uzstādīšana un savienošana

Kā jau iepriekš minējām, Intergaz ne tikai piegādā gāzes balonus uz jūsu mājām, bet arī nodrošina to uzstādīšanu – savienošanu ar gāzes plīti. Tas ir būtiski, jo ne katrs no mums ir pieradis šo procesa daļu paveikt pats – un tas vairs nav nepieciešams! Inergaz speciālist pēc pasūtījuma veikšanas gāzes balonu atvedīs un pievienos, izslēdzot jebkādus drošības riskus. Tā kā visi Intergaz darbinieki, kuri nodarbojas ar gāzes iekārtu uzstādīšanu, ir augsti kvalificēti eksperti gazifikācijas jomā, ikviens klients var būt pilnīgi pārliecināts par to, ka process tiks paveikts gan profesionāli, gan saskaņā ar visaugstākajiem drošības standartiem.

Sertificētas telpas Intergaz ražotnē

Lai gan Latvijā ir pietiekami daudz uzņēmumu, kuri klientiem piedāvā sašķidrinātās gāzes balonus, Intergaz ir viens no retajiem uzņēmumiem, kura ražotnē atrodamas serficētas gāzes balonu uzpildes telpas – tādējādi gāzes balonu uzpildes process ir pilnīgi drošs, un tiek rūpīgi sekots līdzi gāzes balonu uzpildes procesa drošībai un tehniskajai izpildei. Iespējams, būs uzņēmumi, kuri gāzes balonus piedāvās par nedaudz zemāku cenu nekā Intergaz (un arī šajos gadījumos atšķirība ir tikai 1 – 2 eiro robežās), taču visbiežāk šie gāzes baloni tiek nodrošināti nelegāli – uz Latviju tie tiek atvesti tikai pārdošanai, tāpēc produkts nav izsekojams, un netiek ievēroti nepieciešamie drošības standarti un nosacījumi.

Publicitātes foto

Par uzņēmumu Intergaz

SIA “Intergaz” nodrošina pilnu pakalpojumu spektru attiecībā uz sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu, kā arī sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu. Kā jau iepriekš minēts, visas priekšrocības un ievērotie drošības pasākumi attiecas gan uz klientiem, kuri vēlas mājoklī vai vasarnīcā ierīkot sašķidrinātās gāzes apkuri, gan uz klientiem, kuriem nepieciešams tikai gāzes balons gāzes plīts izmantošanai.

Publicitātes foto

Ja interesējies arī par iespēju savam mājoklim ierīkot sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu ar gāzes tvertni vai baloniem, sazinies ar Intergaz. Mūsu speciālisti veiks visus nepieciešamos aprēķinus un piedāvās tieši tavai situācijai vispiemērotāko risinājumu. Kvalificēta Intergaz speciālista bezmaksas izsaukumu uz objektu iespējams pieteikt pa tālruņa numuru 1804 vai aizpildot veidlapu mūsu mājaslapa.

LA.lv