Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
“Neaiciniet atpakaļ, ja jūs nezināt, vai šeit būs darbs!” Jaunietis pabeidzis augstskolu Anglijā, bet Latvijā nevar atrast darbu
Vai esi pārliecināts, ka tavā noīrētajā miteklītī nav slēptās kameras? Lūk, kā pārbaudīt!

Latvijas futbola čempionātā vakar notika Top 4 komandu dueļi, pēc kuriem intriga cīņā par čempiontitulu tikai pieauga.

Līdere “Valmiera” savā laukumā ar 0:1 zaudēja “Liepājai”. Abas komandas 73. minūtē palika mazākumā, bet uzvaru kurzemniekiem izrāva Eduards Tīdenbergs, kurš vasarā komandu bija jau pametis, nu atpakaļ, 87. minūtē gūstot skaistus vārtus ar brīvsitienu. Valmieriešu klupienu varēja izmantot kāda no tuvākajām sekotājām, bet nesanāca, jo Rīgas derbijā starp “RFS” un “Rigu” neizšķirts 1:1.

Rezultātu 44. minūtē atklāja “Riga”, precīzi sitot Duglasam Aureliu. Izlīdzinājumu “RFS” panāca 57. minūtē, akrobātiskā lēcienā vārtus gūstot Emersonam – 1:1. Spēles beigas bija emocionālas, kompensācijas laikā “Riga” spēlētājs Uadā dabūja sarkano kartīti, taču rezultāts nemainījās.

Pirms pēdējā apļa “Valmierai” ir 64 punkti. Par četriem atpaliek “Riga” (60), bet vēl trīs punkti mazāk ir “RFS” (57). Par medaļām var domāt arī “Liepāja”, kas sakrājusi 53 punktus. Turnīra tabulas pēdējo vietu atstāja “Metta”, ar 3:0 pārspējot Salaspils “Super Novu”, kas nu ir pēdējā – devītā.