Foto-LETA/AFP

“Islāma valsts” vairo terorisma draudus Eiropā 0

Islāmistu teroristu draudi Eiropā turpinās pieaugt, kamēr grupējums “Islāma valsts” saglabās kontroli pār savu “kalifātu” Sīrijā un Irākā, paziņojis Vācijas Konstitūcijas aizsardzības birojs.

Reklāma
Reklāma
“Kleinbergs mūžā nav strādājis nevienu dienu, bet Šlesers paņemt procentu no katra darījuma!” Vītols par jauno politiku 3
Kokteilis
“…” – Evika Siliņa no Saeimas tribīnes pārsakoties nejauši pasaka vārdu, ko labāk nerakstīt virsrakstā
CIP atslepenojusi informāciju par trim ciplanētiešu bāzēm, no kurām divas atrodas uz Zemes
Lasīt citas ziņas

“”Islāma valsts” militārie panākumi un kalifāta pasludināšana novedusi pie jaunas dimensijas teroristu draudos,” teikts biroja ziņojumā par 2014. gadu. Ja kaujiniekiem izdosies nostiprināties uz ilgāku laiku, globālajam džihādam būs “loģistikas centrs” sarežģītu uzbrukumu koordinēšanai, teikts ziņojumā. Kalifāta pasludināšana un “Islāma valsts” militārie panākumi rada eiforijas atmosfēru Eiropas džihādistu vidū, novedot pie atbalsta pieauguma terorismam. Birojs arī secinājis, ka pieauguši labējo ekstrēmistu grupējumu uzbrukumi bēgļu apmešanās vietām Vācijā un naidīgā retorika.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.