Roņi Ventspils pludmalā martā.
Roņi Ventspils pludmalā martā.
Foto: la.lv

Izglābto roņu meiteni šodien pārved uz Zviedriju 0

Šogad pavasarī Ventspils pludmali par atpūtas vietu bija izvēlējušies vairāki desmiti pelēko roņu mazuļi, kas gulšņāja starp ledus gabaliem un ļāva sevi apskatīt visiem interesentiem līdz kādā brīdī aizpeldēja jūrā.

Kokteilis
Trīs zodiaka zīmes, kas decembrī saņems īpaši “brangas” prēmijas
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
NMPD darbiniece, mamma, draugs un cilvēks ar milzīgu sirdi… Daugavā iebraukušās sievietes ģimenei nepieciešams atbalsts
Lasīt citas ziņas

Kādu roņu meiteni, kas, iespējams, no kuģa dzenskrūves vai ledus šķautnes bija ieguvusi brūci kaklā, tika nogādāta Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Brūce dzija lēni, bet cerīgi, un nu, raugoties uz krietni apvēlušos roņu meiteni, rētu pat grūti pamanīt, informē Ventspils pilsēta.

30. oktobrī ar pēcpusdienas prāmi ronis tiks pārvesta uz jaunajām mājām – Skansena zoodārzu Zviedrijā, Stokholmā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.