Foto – LETA

Izklaidējoties pusaudži draud uzspridzināt Krāslavas vidusskolu 0

Pievieno LA.LV

Divi pusaudži šonedēļ izklaidējoties draudējuši uzspridzināt Krāslavas vidusskolu, informē Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Policijā skaidro, ka otrdienas, 24.februāra, vakarā uz Glābšanas dienesta tālruni ar piecu minūšu intervālu atsūtītas divas īsziņas par to, ka nākamajā dienā, 25.februārī, Krāslavā, Varavīksnes vidusskolā tiks ievietots un aktivizēts spridzeklis.

Policija nekavējoties uzsāka kriminālprocesu un apsekoja skolas telpas. Pēc neilga laika noskaidrots, ka apzināti nepatiesu informāciju bez noteikta mērķa nosūtīja divas personas – 11 un 14 gadus veci pusaudži. Vecākais no viņiem vairākkārt bija policijas redzeslokā saistībā ar mantiskiem noziedzīgiem nodarījumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par notikušo ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 231.1. panta panta. Tas paredz, ka par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.